Slovácko v přípravě podlehlo Baníku

středa, 5. 7. 2017 18:47

Slovácko v Kroměříži podlehlo Baníku 1:6. Jedinou branku vstřelil Yu.

Modro-bílí v pátém zápase přípravy změřili síly s Baníkem, který se vrací mezi ligovou smetánku. Slovácko v prvním poločase určovalo tempo hry a bylo preciznější v kombinaci.

Jenže branky stříleli Baníkovci. Skóre otevřel ukrytou ranou Staňa. Kubala svou tutovku neproměnil, a tak v 19. minutě zvyšoval po nepřesvědčivém výběhu Heči Poznar. Další obrovské šance spálili Ťok a Petr. Baník potřetí trestal před pauzou Mondekem.

Krátce po poločase na 4:0 upravil Zápotočný, který tečoval centr po standardní situaci. Snížit mohl Yu, ale jeho hlavičku chytil brankář.

Na 6:0 dvěma brankami upravil Jakub Šašinka, ale čestný úspěch ještě stihl zaznamenat z brejku Yu. Utkání sledovalo 1524 diváků.

Branky: 11. Stáňa, 20. Poznar, 44. Mondek, 52. Zápotočný, 77. Šašinka, 80. Šašinka – 90+1. Yu

Sestava 1. poločas: Heča – Prajza, Rada, Hofmann, Šimko – Sadílek – Juroška, Petr, Ťok, Vasilijev – Kubala

Sestava 2. poločas: Heča – Juroška, Rada, Břečka, Šimko – Sadílek – Navrátil, Hellebrand, Havlík, Rezek – Yu