U16 – Slovácko prohrálo v Jihlavě

pátek, 6. 9. 2013 10:25

Do utkání vstoupili hráči Slovácko aktivně a hned si vypracovali tři vyložené šance, které ale neproměnili. Celkově dokázali hosté držet míč a kombinovat, ale soupeř pozorně bránil a vyrážel do rychlých protiútoků. Slovácko se dokázalo prosadit, ale opět nedotáhlo akce do brankové podoby. Jihlavě se podařilo zahrát kvalitně standardní situaci, a tak šla do poločasového vedení 1:0.

Druhá půle navázala na tu první a to doslova. Slovácko kombinovalo, Jihlava bránila a znova se jí vydařila stand. Situace, tentokrát rohový kop. Dorostenci Slovácka snížili po kombinaci a brance Gabriela. V závěrečném tlaku se jim však body získat nepodařilo.

FC Vysočina Jihlava - FC SLOVÁCKO 2:1
Branka: Gabriel

Sestava: Bartoš – Holík, Škubník, Kaňovský (Lorenc), Jüstel (Knap) – Mazel (Vrba), Sadílek, Vajda (Gabriel) – Janík (Čajka), Salay, Pospíšil

Trenéři: Jan Kameník, Jiří Kowalík

Ve středu a v pátek předprodej na Olomouc včera, 10:43