1.FC Slovácko - Arges Pitešti 1:0 (0:0)

úterý, 14. 7. 2009 21:30

Slovácko porazilo v rakouském Mönichkirchenu desátý tým loňského ročníku rumunské ligy Arges Pitešti 1:0. Vítěznou branku Slovácka vstřelil v 75. minutě střídající Chmelíček, který zakončil sólový útok po Ondřejkově přihrávce chytrým obstřelením brankáře soupeře.

"Utkání mělo kvalitu, bylo rychlé a bojovné. Oba týmy si vypracovaly dost šancí, my jsme jednu z nich proměnili," řekl ČTK po utkání trenér Slovácka Josef Mazura. V prvním poločase se dostali do střeleckých příležitostí v týmu Slovácka Švancara, Cleber a Ondřejka, v rozhodujícím okamžiku jim chyběla přesnost.

Po změně stran mělo Slovácko územní převahu, kterou vyjádřilo vítěznou brankou. Generálku na fotbalovou ligu odehraje Slovácko v sobotu od 20:00 v Uherském Hradišti proti druholigové Karviné.

Branka: 75. Chmelíček. Sestava Slovácka: Filipko - Randa, Němčický, Šimáček, Urbánek - Valenta, Abrahám, Racko (46. Grimm), Cleber (46. Kubáň) - Švancara (46. Chmelíček), Ondřejka.

středa, 10. 10. 2018 20:50

Petr Vlachovský: Je to velká výzva středa, 17. 10. 2018 17:33
Petr Vlachovský: Je to velká výzva

Informace k prodeji vstupenek na Teplice středa, 17. 10. 2018 10:36