1.FC Slovácko - RKS Radomiak Radom 1:1

sobota, 9. 7. 2016 13:36

V dalším přípravném zápase se Slovácko střetlo s polským týmem RKS Radomiak Radom, ve kterém diváci viděli celkem dvě branky a utkání skončilo remízou 1:1.

Úvod utkání patřil podle očekávání hráčům Slovácka, kteří drželi míč a již v páté minutě se mohl trefit Vlastimil Daníček, kterému chyběl pouze kousek k tomu, aby špičkou kopačky dosáhl na centrovaný míč od Jardy Diviše.

Nakonec to byl právě Daniček, který se ve 35. minutě zapsal mezi střelce utkání, kdy se k němu dostal odražený míč, který odchovanec Slovácka s pomocí tyče poslal do hostující sítě.

Do poločasu mohlo Slovácko svůj náskok navýšit, ale hlavička Košúta po rohovém kopu mířila pouze nad bránu.

Po hodině hry bylo na staroměstském Širůchu srovnáno. Hosté po rychlém brejku dostali prostor k centru a Szymon Stanislawski hlavou překonal gólmana Daňka

Slovácko mohlo odpovědět takřka okamžitě, když se v pokutovém území dostal míč k Ťokovi, který však prázdnou branku soupeře přestřelil.

Velkou příležitost na vstřelení branky měl rovněž Filip Hlúpik, kterého našel ideální přihrávkou Veliče Šumulikoski, ale gólman Banaszkiewicz jeho pokus nadvakrát zneškodnil.

V závěru mohl utkání rozhodnout Ťok, který se opřel do centrovaného míče, a i když tentokrát mířil mezi tři tyče, tak brankář Banaszkiewicz jeho střelu zneškodnil.

Slovácko tak remizovalo s Radomiakem Radom 1:1. V úterý 12. července od 17:00 hod odehraje Slovácko přátelské utkání v Kroměříži s ostravským Baníkem.

1.FC Slovácko – RKS Radomiak Radom 1:1

Branky: 35. Daníček – 61. Stanisławski

1.FC Slovácko: 1. poločas: DaněkRada, Šumulikoski, Diviš, Beda, Daníček, Šimko, Sadílek, Kerbr, Košút, Reinberk

1.FC Slovácko: 2. poločas: Daněk – Chýla, Havlík, Břečka, Zajíc, Biolek, Ťok, Hlúpik, Šimko, Šumulikoski, Daníček

neděle, 19. 11. 2017 14:26