1.FC Slovácko vstupuje do světa esportu

sobota, 05.12.2020 19:00
1.FC Slovácko vstupuje do světa esportu
tiskovkaesports.png

Oblíbenost a popularita fotbalové hry FIFA 21 ve světě i v ČR vzkvétá. Profesionální fotbalové kluby zakládají esportové sekce a měří své síly se soupeři jak na hřišti, tak i na obrazovce. Ve spolupráci s eEriness zakládáme náš tým 1.FC Slovácko eSports a vítáme v klubu naše první dva esportové hráče, Domita a Modriho. 

„O založení esportového týmu jsme uvažovali delší dobu. Při jednáních o spolupráci jsme v eEriness našli toho pravého partnera pro vstup do světa esportu. Kluci mají blízko k našemu regionu, na poli esportu silnou tradici, zkušenosti a také velkou chuť vybudovat společně s námi silný tým. Esport je na vzestupu a je pevnou součástí většiny jak zahraničních tak už i českých klubů. Nelze ho přehlížet a my jsme rádi, že se stane součástí také našeho klubu 1.FC Slovácko. Vidíme v něm velký potencionál a těšíme se na všechny nové výzvy a příležitosti s ním spojené. “ říká manažer marketingu 1.FC Slovácko Svatopluk Macek.

V nejbližší době se fanoušci Slovácka můžou těšit na online kvalifikaci našeho klubu do e:LIGY, která proběhne ve středu 9.12.2020. Tři nejlepší hráči z kvalifikace postoupí do semifinále, kde si to rozdají s jedním z našich hráčů o jedno postupové místo do finále.

„Naše organizace působí na české esportové scéně 14 let. Pod našim vedením prošly stovky hráčů přes různé herní tituly. Jsme připraveni vzorně reprezentovat barvy 1.FC Slovácko. Spolupráci s klubem jsme si vybrali díky jeho kvalitě, podobné filosofii, stejným klubovým barvám, a také díky poloze, která nám umožní pravidelně navštěvovat fotbalový stadion a rozvíjet tak nadále další aktivity, jak marketingové, tak i sportovní.“ vyjádřil se Radim Skála manažer FIFA sekce eEriness.

Jak si povede náš esportový tým a všechny další novinky můžete sledovat na Instagramu 1.FC Slovácko eSports .Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 12:53
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020

Dres originál Puma Electric Blue 2019/2020
1990 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá dětská

Kšiltovka Slovácko bílá dětská
299 Kč

Kšiltovka Slovácko navy pánská

Kšiltovka Slovácko navy pánská
350 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko loupilo v Ďolíčku před 36 minutami
Slovácko loupilo v Ďolíčku

Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi včera, 06:55
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi

Přihraj:Král asistencí pro Lukáše Sadílka čtvrtek, 21.01.2021 13:57
Přihraj:Král asistencí pro Lukáše Sadílka

Kliment: Tři body jsme urvali srdíčkem čtvrtek, 21.01.2021 06:20
Kliment: Tři body jsme urvali srdíčkem

VIDEO: Trenér Svědík po zápase v Ostravě středa, 20.01.2021 19:55
VIDEO: Trenér Svědík po zápase v Ostravě

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace