1.FCS na úvod přípravy zvítězilo v Nitře

sobota, 23.06.2012 14:19

Slovácko má za sebou v letní přípravě první zápas. Svěřenci Miroslava Soukupa odehráli dvojzápas na půdě Nitry, kde Slovácko zvítězilo a remizovalo.

V prvním zápase Slovácko zvítězilo 2:0, když se ve druhém polo čase prosadil po pěkné kombinační akci Václav Ondřejka. Druhou branku přidal po narážečce Jeleček.

Slovácko bylo v zápase lepším týme a ve druhém poločase tlak hráčů gradoval a vyústil ve dvě branky.

Ve druhém zápase se oba celky rozešly smírně 1:1. Druhé utkání přineslo více nepřesností, než první zápas. Slovácko se dostalo do vedení v prvním poločase zásluhou Kováře s Hofmannem. Prvně jmenovaný po individuální akci připravil pro Stanislava Hofmanna první branku v dresu Slovácka.

Domácí Nitra ve druhém poločase vyrovnala na konečných 1:1.

1. zápas: FC Nitra – 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
Melichárek (46. Heča) – Jeleček, Košút, Mezlík, Reinberk – Hlúpik, Martykán, Daníček, Volešák – Ondřejka (60. Kovář) Kristis

2. zápas: FC Nitra – 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
Heča (30. Matalyha) – Starý, Hofmann, Perůtka, Kuncl – Lukáš, Trávník, Šturma, Kerbr – Čtvrtníček, Kovář (30. Szmek)