Alania Vladikavkaz - 1.FC Slovácko 1:0

čtvrtek, 1. 7. 2010 20:06
Slovácko ve svém druhém zápase na herním soustředění v Rakousku podlehlo Vladikavkazu 1:0. Ve vyrovnaném střetnutí se Slovácko nedokázalo prosadit střelecky a poprvé tak v přípravě podlehlo.

Ve třetí minutě se do první příležitosti dostal Vladikavkaz, ale pronikajícího Kabulova zastavil výborným zákrokem Filipko. Na druhé straně v páté minutě vypálil Jiří Valenta k tyči, ale jeho střelu vyrazil gólman Alanie.

Po půlhodině přišel rychlý protiútok Stojanova, ale Filipko byl na místě. O pět minut později našel Jiří Valenta zpětnou přihrávkou Švancaru, jehož střela skončila nad břevnem.

Ve druhém poločase prostrčil v 52. minutě Hlúpik do uličky Urbánkovi, kterého však gólman vychytal.

V 55. minutě se v šestnáctce Slovácka prosadil Chubulov, který poslal Vladikavkaz do vedení. Chvíli na to mohl kontrovat Reinberk, ale jeho střela po přihrávce Fujerika mířila vedle.

V 65. minutě napálil míč po zahraném rohu Fujerik těsně vedle. O deset minut poději zazvonil na břevno branky Slovácka znovu Chubulov.

V 82. minutě se k odraženému míči dostal znovu Lukáš Fujerik, ale i tentokrát mířil nepřesně.

Ohlas trenéra Soukupa: „Dneska proti nám stal kvalitnější a náročnější soupeř než byl Vasas. I když jsme prohráli, tak jsme si vytvořili řadu šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit ani v jedinou branku. Naopak v obraně jsme udělali jedinou chybu, kterou soupeř potrestal.“

Sestava 1.FCS: Filipko (46. Fryšták) – Kuncl (46. Kordula), Reinberk (68. Daníček), Košút, Kubáň (46. Starý) – Valenta J. (46. Urbánek), Valenta V. (46. Perůtka), Volešák (46. Fujerik), Svízela (55. Stráník) – Szmek (46. Hlůpik), Švancara (46. Nestorovski)

neděle, 19. 11. 2017 14:26