Asistent Jan Palinek k přípravě A-týmu

pondělí, 27.07.2020 09:25
Asistent Jan Palinek k přípravě A-týmu
palinek080320.jpg

Letní příprava je období, které se nese ve znamení tvrdého tréninkovém procesu, a i když Slovácko čeká i zvýšená porce přípravných zápasů, tak hráči musí hlavně tvrdě trénovat.

„První týden byl takový rozjezdový a minulý týden jsme jeli naplno. Hráči měli dvoufázové ale i třífázové tréninky, takže kluci toho měli v nohou opravdu dost. V prvním zápase to bylo na hřišti i vidět, ale v zápase s ViOnem to mělo kvalitu a zaslouženě jsme vyhráli 4:1,“ říká asistent Jan Palinek.

Zatímco před prvním zápasem měli hráči dopolední trénink, tak do druhého zápasu šli „odpočatí“ bez dopolední tréninkové jednotky.

„Vždycky je poznat, když máte náročné tréninky a i na zápase se projevuje intenzita tréninkového procesu. Hráči k zápasu přistoupili zodpovědně a podali velmi dobrý výkon,“pokračuje Palinek.

I tentokrát na krajích zálohy nastoupil Rezek s Pernicou, kteří na krajích dělali docela vítr.

Rezek i Pernica podali dobré výkony a jsou příslibem, ale nechci je moc chválit, aby kluci neusnuli na vavřínech a dál tvrdě pracovali,“ vysvětluje s úsměvem Palinek.

Do zápasu nezasáhl jednak Trmal s Kohútem, kteří si plní reprezentační povinnosti u U21, ale rovněž trojice zraněných hráčů. 

„Kvůli zranění nám chyběl Divíšek, Mareček a Jurečka. Nicméně Mareček s Divíškem by se měli do tréninku zapojit již začátkem tohoto týdne, ale u Venci Jurečky je to na delší dobu. Byl tam nějaký zákrok a bude potřeba delší rekonvalescence,“ vysvětluje Palinek, který odmítá, že s uzdravením hráčů dojde k redukci A-týmu.

„V přípravě chceme, aby nás trénovalo pokud možno co nejvíce, takže ani návrat těchto hráčů nebude znamenat, že by někdo z mladých měl z tréninkového procesu A-týmu odejít,“ vysvětluje.

V zápase se opět prosadil útočník Cicilia, který mohl skórovat hned dvakrát, ale první pokus hlavou ještě mezi tři tyče nemířil, zato technická střela ze závěru zápasu již zapadla přesně k tyči.

„Regi to potvrzuje jak na tréninku, tak i v prvním zápase ukázal, že může být zajímavou posilou. Navíc je velmi pracovitý, a i když ho nechci úplně srovnávat s Liborem Doškem, tak ty parametry jsou tam opravdu srovnatelné a zatím mě mile překvapuje. Musím to zaklepat, ale jeví se dobře i charakterově, což je další plus,“ dodává Palinek.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Tréninkové triko Puma Slovácko černé

Tréninkové triko Puma Slovácko černé
790 Kč

Zimní čepice tmavě modrá

Zimní čepice tmavě modrá
350 Kč

Placatka Slovácko

Placatka Slovácko
290 Kč

Sklenice na víno sada 6 ks

Sklenice na víno sada 6 ks
700 Kč

Tričko grafitti bílé

Tričko grafitti bílé
290 a 390 Kč

Baby triko Slovácko růžové

Baby triko Slovácko růžové
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 4 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 4 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Dnes naposledy na permanentku pátek, 23.07.2021 11:40
Dnes naposledy na permanentku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace