Asistent Jan Palinek k přípravě A-týmu

pondělí, 27.07.2020 09:25
Asistent Jan Palinek k přípravě A-týmu
palinek080320.jpg

Letní příprava je období, které se nese ve znamení tvrdého tréninkovém procesu, a i když Slovácko čeká i zvýšená porce přípravných zápasů, tak hráči musí hlavně tvrdě trénovat.

„První týden byl takový rozjezdový a minulý týden jsme jeli naplno. Hráči měli dvoufázové ale i třífázové tréninky, takže kluci toho měli v nohou opravdu dost. V prvním zápase to bylo na hřišti i vidět, ale v zápase s ViOnem to mělo kvalitu a zaslouženě jsme vyhráli 4:1,“ říká asistent Jan Palinek.

Zatímco před prvním zápasem měli hráči dopolední trénink, tak do druhého zápasu šli „odpočatí“ bez dopolední tréninkové jednotky.

„Vždycky je poznat, když máte náročné tréninky a i na zápase se projevuje intenzita tréninkového procesu. Hráči k zápasu přistoupili zodpovědně a podali velmi dobrý výkon,“pokračuje Palinek.

I tentokrát na krajích zálohy nastoupil Rezek s Pernicou, kteří na krajích dělali docela vítr.

„Rezek i Pernica podali dobré výkony a jsou příslibem, ale nechci je moc chválit, aby kluci neusnuli na vavřínech a dál tvrdě pracovali,“ vysvětluje s úsměvem Palinek.

Do zápasu nezasáhl jednak Trmal s Kohútem, kteří si plní reprezentační povinnosti u U21, ale rovněž trojice zraněných hráčů. 

„Kvůli zranění nám chyběl Divíšek, Mareček a Jurečka. Nicméně Mareček s Divíškem by se měli do tréninku zapojit již začátkem tohoto týdne, ale u Venci Jurečky je to na delší dobu. Byl tam nějaký zákrok a bude potřeba delší rekonvalescence,“ vysvětluje Palinek, který odmítá, že s uzdravením hráčů dojde k redukci A-týmu.

„V přípravě chceme, aby nás trénovalo pokud možno co nejvíce, takže ani návrat těchto hráčů nebude znamenat, že by někdo z mladých měl z tréninkového procesu A-týmu odejít,“ vysvětluje.

V zápase se opět prosadil útočník Cicilia, který mohl skórovat hned dvakrát, ale první pokus hlavou ještě mezi tři tyče nemířil, zato technická střela ze závěru zápasu již zapadla přesně k tyči.

„Regi to potvrzuje jak na tréninku, tak i v prvním zápase ukázal, že může být zajímavou posilou. Navíc je velmi pracovitý, a i když ho nechci úplně srovnávat s Liborem Doškem, tak ty parametry jsou tam opravdu srovnatelné a zatím mě mile překvapuje. Musím to zaklepat, ale jeví se dobře i charakterově, což je další plus,“ dodává Palinek.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 7 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Dres originál Puma White 2019/2020

Dres originál Puma White 2019/2020
1990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Vít Nemrava: Konkurence je potřeba před 6 hodinami
Vít Nemrava: Konkurence je potřeba

Výměna permanentek odstartuje 12. srpna včera, 07:45
Výměna permanentek odstartuje 12. srpna

Slovácko veze ze Zlína bod za remízu 1:1 neděle, 09.08.2020 16:06
Slovácko veze ze Zlína bod za remízu 1:1

Slovácko podlehlo Mariboru 1:2 sobota, 08.08.2020 19:30
Slovácko podlehlo Mariboru 1:2

Utkání s Mariborem můžete sledovat živě sobota, 08.08.2020 16:00
Utkání s Mariborem můžete sledovat živě

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace