Asistent Jan Palinek k přípravě A-týmu

pondělí, 27.07.2020 09:25
Asistent Jan Palinek k přípravě A-týmu
palinek080320.jpg

Letní příprava je období, které se nese ve znamení tvrdého tréninkovém procesu, a i když Slovácko čeká i zvýšená porce přípravných zápasů, tak hráči musí hlavně tvrdě trénovat.

„První týden byl takový rozjezdový a minulý týden jsme jeli naplno. Hráči měli dvoufázové ale i třífázové tréninky, takže kluci toho měli v nohou opravdu dost. V prvním zápase to bylo na hřišti i vidět, ale v zápase s ViOnem to mělo kvalitu a zaslouženě jsme vyhráli 4:1,“ říká asistent Jan Palinek.

Zatímco před prvním zápasem měli hráči dopolední trénink, tak do druhého zápasu šli „odpočatí“ bez dopolední tréninkové jednotky.

„Vždycky je poznat, když máte náročné tréninky a i na zápase se projevuje intenzita tréninkového procesu. Hráči k zápasu přistoupili zodpovědně a podali velmi dobrý výkon,“pokračuje Palinek.

I tentokrát na krajích zálohy nastoupil Rezek s Pernicou, kteří na krajích dělali docela vítr.

Rezek i Pernica podali dobré výkony a jsou příslibem, ale nechci je moc chválit, aby kluci neusnuli na vavřínech a dál tvrdě pracovali,“ vysvětluje s úsměvem Palinek.

Do zápasu nezasáhl jednak Trmal s Kohútem, kteří si plní reprezentační povinnosti u U21, ale rovněž trojice zraněných hráčů. 

„Kvůli zranění nám chyběl Divíšek, Mareček a Jurečka. Nicméně Mareček s Divíškem by se měli do tréninku zapojit již začátkem tohoto týdne, ale u Venci Jurečky je to na delší dobu. Byl tam nějaký zákrok a bude potřeba delší rekonvalescence,“ vysvětluje Palinek, který odmítá, že s uzdravením hráčů dojde k redukci A-týmu.

„V přípravě chceme, aby nás trénovalo pokud možno co nejvíce, takže ani návrat těchto hráčů nebude znamenat, že by někdo z mladých měl z tréninkového procesu A-týmu odejít,“ vysvětluje.

V zápase se opět prosadil útočník Cicilia, který mohl skórovat hned dvakrát, ale první pokus hlavou ještě mezi tři tyče nemířil, zato technická střela ze závěru zápasu již zapadla přesně k tyči.

„Regi to potvrzuje jak na tréninku, tak i v prvním zápase ukázal, že může být zajímavou posilou. Navíc je velmi pracovitý, a i když ho nechci úplně srovnávat s Liborem Doškem, tak ty parametry jsou tam opravdu srovnatelné a zatím mě mile překvapuje. Musím to zaklepat, ale jeví se dobře i charakterově, což je další plus,“ dodává Palinek.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 09.05.2021 19:39
> všechna videa
FANSHOP
Tréninkové triko Puma černo-modré

Tréninkové triko Puma černo-modré
790 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá pánská

Kšiltovka Slovácko bílá pánská
350 Kč

Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Fotbalový svět Slovácko

Fotbalový svět Slovácko
690 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
TVS: Milan Petržela po výhře v Karviné včera, 07:37
TVS: Milan Petržela po výhře v Karviné

TVS: Martin Svědík po zápase s Karviné neděle, 09.05.2021 19:52
TVS: Martin Svědík po zápase s Karviné

Slovácko porazilo Karvinou 2:0 neděle, 09.05.2021 16:50
Slovácko porazilo Karvinou 2:0

Ženy proti Slavii bez bodů sobota, 08.05.2021 18:40
Ženy proti Slavii bez bodů

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou sobota, 08.05.2021 09:00
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace