A-tým má za sebou první společný trénink

čtvrtek, 16.07.2020 12:54
A-tým má za sebou první společný trénink
start-pripravy160720.jpg

Slovácko se dnes poprvé sešlo na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti, aby hráči společně vyrazili na první dopolední trénink, který proběhl na stadionu Širůch ve Starém Městě. 

I když soutěž se teprve bude dohrávat, tak Slovácko od začátku týdne trénuje, respektive po kondičních testech v Olomouci se dnes tým poprvé podíval na hřiště.

„Je pravda, že skupina o záchranu se teprve bude dohrávat, ale my jsme bohužel skončili sezonu dříve než jsme chtěli, takže jsme měli sedmnáct dní pauzu, což je myslím si dostačující. Nevidím proto důvod, proč bychom nemohli pozvolna začít s přípravou,“ říká trenér Martin Svědík.

Se Slováckem vyběhly na hrací plochu rovněž dvě posily. Zatímco útočník Cicilia se zapojil i do hry, tak obránce Michal Tomič zatěžoval operované koleno intenzivním během.

„Chci být stoprocentně fit a být připravený na ligu. Ještě mi k tomu chybí pár tréninkových jednotek a zatím jsme se dohodli, že vynechám souboje. Ale pracujeme na tom, aby to bylo vše v pořádku pokud možno co nejdříve,“ přeje si Tomič, který se na Slovácku pomalu zabydluje.

„Podařilo se mi sehnat byt kousek vedle stadionu a můj soused je Jan Kliment, který mě pomohl se zabydlet a ukázal mi i stadion. Zatím jen samá pozitiva,“ dodává Tomič.

Na druhé straně Rigino Cicilia si v tréninkovém zápase připsal branku hned prvním zakončením.

„Zatím se rozkoukávám a snažím se zapadnout do kabiny. Myslím, že mi styl Slovácka bude vyhovovat. Pochopil jsem, že trenér má rád tvrdou práci a vyžaduje od hráčů pohyb. Myslím, že to jsou přesně věci, které jsou mi blízké,“ dodává Cicilia.Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 23:31
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Půllitr hladký

Půllitr hladký
179 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Zimní čepice dětská

Zimní čepice dětská
290 Kč

Šála tkaná

Šála tkaná
350 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko zvítězilo nad Brnem včera, 16:45
Slovácko zvítězilo nad Brnem

Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem včera, 08:45
Statistiky a zajímavosti zápasů s Brnem

Jan Kliment: Brnu máme co vracet úterý, 20.04.2021 09:30
Jan Kliment: Brnu máme co vracet

VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě neděle, 18.04.2021 22:16
VIDEO: Martin Svědík po zápase na Spartě

Slovácko podlehlo Spartě 0:1 neděle, 18.04.2021 20:28
Slovácko podlehlo Spartě 0:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace