A-tým má za sebou první společný trénink

čtvrtek, 16.07.2020 12:54
A-tým má za sebou první společný trénink
start-pripravy160720.jpg

Slovácko se dnes poprvé sešlo na fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti, aby hráči společně vyrazili na první dopolední trénink, který proběhl na stadionu Širůch ve Starém Městě. 

I když soutěž se teprve bude dohrávat, tak Slovácko od začátku týdne trénuje, respektive po kondičních testech v Olomouci se dnes tým poprvé podíval na hřiště.

„Je pravda, že skupina o záchranu se teprve bude dohrávat, ale my jsme bohužel skončili sezonu dříve než jsme chtěli, takže jsme měli sedmnáct dní pauzu, což je myslím si dostačující. Nevidím proto důvod, proč bychom nemohli pozvolna začít s přípravou,“ říká trenér Martin Svědík.

Se Slováckem vyběhly na hrací plochu rovněž dvě posily. Zatímco útočník Cicilia se zapojil i do hry, tak obránce Michal Tomič zatěžoval operované koleno intenzivním během.

„Chci být stoprocentně fit a být připravený na ligu. Ještě mi k tomu chybí pár tréninkových jednotek a zatím jsme se dohodli, že vynechám souboje. Ale pracujeme na tom, aby to bylo vše v pořádku pokud možno co nejdříve,“ přeje si Tomič, který se na Slovácku pomalu zabydluje.

„Podařilo se mi sehnat byt kousek vedle stadionu a můj soused je Jan Kliment, který mě pomohl se zabydlet a ukázal mi i stadion. Zatím jen samá pozitiva,“ dodává Tomič.

Na druhé straně Rigino Cicilia si v tréninkovém zápase připsal branku hned prvním zakončením.

„Zatím se rozkoukávám a snažím se zapadnout do kabiny. Myslím, že mi styl Slovácka bude vyhovovat. Pochopil jsem, že trenér má rád tvrdou práci a vyžaduje od hráčů pohyb. Myslím, že to jsou přesně věci, které jsou mi blízké,“ dodává Cicilia.Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Půllitr hladký

Půllitr hladký
179 Kč

Půllitr vroubkovaný

Půllitr vroubkovaný
179 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá dětská

Kšiltovka Slovácko bílá dětská
299 Kč

Plecháček FCS

Plecháček FCS
220 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 7 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 7 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Dnes naposledy na permanentku pátek, 23.07.2021 11:40
Dnes naposledy na permanentku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace