Béčko doplatilo na neproměňování šancí

neděle, 28. 4. 2013 14:39

Že fotbal někdy nemá logiku bylo možné vidět v utkání B-týmu, který v Kunovicích na Bělince přivítal rezervní tým Zlína.

I když bylo Slovácko celé utkání lepším týmem, tak se nakonec z výhra radovali hosté ze Zlína, kteří z minima vytěžili maximum.

První velká šance Slovácka byla k vidění ve 21. minutě. Kdy se míč po ose Trávník – Hála dostal k Nestorovskému, který střelu přes hlavu donutil gólmana Dostála k reflexivnímu zákroku.

Ve 29. minutě pálil po přihrávce Skaláka Michal trávník, ale jeho tvrdá střela skončila v rukavicích pozorného Dostála.

Když se Slovácko neprosadilo ani ve 32. minutě, kdy nebezpečně zakončoval Valenta, tak o šest minut později přišel trest. Zlín z ojedinělé akce zakončil a Šumbera poslal Zlín do vedení – 0:1.

I druhý poločas byl ve znamení Slovácka, které však trpělo v koncovce a nastřelilo pouze brankovou konstrukci.

Hosté tak udeřili podruhé. Holík se uvolnil ve vápně a poslal míč do sítě přes padajícího Heču – 0:2.

Když gólmana Dostála nedokázali překonat hráči Slovácka, tak se to pět minut před koncem povedlo hráčům Zlína, kteří si vstřelili vlastní branku.

1.FC Slovácko B – FC Fastav Zlín B 1:2 (0:1)
Branky: 85. Jasenský (vla.) – 38. Šumbera, 69. Holík

1.FC Slovácko B: HečaReinberk, Hála, Hofmann, Lukáš, Havlík, Nestorovski, Skalák, Valenta,Trávník, Břečka
FC Fastav Zlín B: Dostál – Kostka, Igwe, Holík, Kurtin, Salachna, Linek, Šumbera, Červenka, Jasenský, Bartolomeu