Béčko podlehlo Frýdku-Místku 2:4

středa, 1. 5. 2013 20:20

První květnový den se na stadionu v Kunovicích dohrávalo 17. kolo MSFL, ve kterém Slovácko nestačilo na Frýdek-Místek, kterému svěřenci Jana Palinka podlehli 2:4.

První velkou šanci zápasu měli hráči Slovácka. Martin Hála vybídl v 11. minutě ke skórování Mariána Kováře, jehož střela však neměla dostatečnou razanci.

Následující minuty patřili hostům, kteří nakonec do poločasové přestávky dvakrát udeřili. Nejprve v 17. minutě doklepl míč za Heču po skrumáži Jakub Teplý, který se prosadil i v poslední minutě první půle a hlavou skóroval podruhé.

Stejný hráč završil v 51. minutě čistý hattrick, když se dostal k vyraženému míči a uklidil míč do sítě potřetí.

V 70. minutě se hosté dočkali počtvrté a znovu to byl Jakub Teplý, který dostal výbornou přihrávku od Gulajeva a překonal bezmocného Heču.

Závěrečná čtvrthodina patřila Slovácku, které nejprve v 75. minutě snížilo díky parádní trefě Martina Holka z přímého kopu.

V 86. minutě se hráči Slovácka prosadili podruhé. Vlastimil Daníček poslal míč hlavou přesně k tyči, 2:4.

O minutu později se mohlo na stadionu v Kunovicích zrodit pořádné drama. Martin Holek však v ideální pozici minul. Slovácko tak podlehlo Frýdku-Místku 2:4.

1.FC Slovácko B – MFK Frýdek-Místek 2:4 (0:2)
Branky: 75. Holek, 86. Daníček – 17. Teplý, 45. Teplý, 51. Teplý, 70. Teplý

1. FC Slovácko B: HečaDaníček, Malý, Holek, Křivánek, Hála, Nestorovski, Kovář (76.Ondica), Havlík (66.Jeleček), Fujerik (46. Lukáš), Břečka

MFK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Coufal, Židek, Literák, Cesnek, Mozol, Kometa, Gulajev (71. Bačík), Ceplák (84.Prokeš), Teplý (76.Skotnica)

sobota, 17. 2. 2018 18:34