Béčko podlehlo Prostějovu 2:3

neděle, 12. 8. 2012 13:06

Rezervní tým Slovácko vstoupil do soutěžního ročníku MSFL domácí prohrou 2:3 s Prostějovem. Slovácko přitom již v 17. minutě vedlo 2:0, ale nováček z Prostějova do konce poločasu vyrovnal a ve druhé půli utkání otočil.

První branka utkání přišla ve 14. minutě. Lukáš Fujerik poslal míč na hlavu volného Šturmy, který poslal Slovácko do vedení.

O dvě minuty později zahrávalo Slovácko pokutový kop po faulu Zbožínka na Šturmu. Míč si postavil Radek Szmek a bezpečně penaltu proměnil, 2:0.

O minutu později hosté snížili po krásné brance Kazára, který zůstal v pokutovém území sám a uklidil míč do šibenice, 2:1.

Slovácko pak mohlo vedení navýšit, ale jak Šturma, tak Fujerik v souboji s gólmanem Burešem neuspěli a tak dvě minuty před poločasem udeřili znovu hosté, kteří srovnali zásluhou tečované střely Petra Papouška.

Ve druhém poločase šli hosté do vedení po chybě gólmana, který trefil Zelenku a odražený míč poslal do sítě Zatloukal.

Jak hráči Slovácka, tak i hosté z Prostějova měli další příležitosti, ale branka již v Kunovicích nepadla, a tak Slovácko prohrálo s Prostějovem 2:3

1.FC Slovácko „B“ - 1.SK Prostějov 2:3 (2:0)
Branky: 14. Šturma, 17. Szmek (pen.) - 18. Kazár, 43. Papoušek, 55. Zatloukal

1. FC Slovácko B: Heča - Mikulica, Banasik (65. Nečas), Jeleček, Franta, Hlúpik, Šturma, Svízela, Kolínek, Fujerik, Szmek

1. SK Prostějov: Bureš - Krejčíř, Hunal (28.Mazouch), Kazár, Papoušek, Zatloukal (79.Dostál), Machálek, Zelenka, Hirsch, Zbožínek, Pavlík

neděle, 19. 11. 2017 14:26