Béčko podlehlo Viktorii Otrokovice

pondělí, 17. 8. 2015 08:43

Po dlouhých letech se v MSFL opět střetlo Slovácko s Viktorkou Otrokovice. Domácím zápas bez členů širšího kádru A-týmu příliš nevyšel. Rezerva podlehla 0:4, přestože ještě v poločase byl stav 0:1. Partii definitivně rozhodla série chyb ve druhém poločase.

Zápas začal aktivně z obou stran, dobrou šanci měl Vinkler, ale na Balažíka si nepřišel. Po půlhodině hry se na druhé straně mohl v tutovce prosadit Silný, toho zlikvidoval vynikajícím zákrokem Semanko. Před poločasem poslal hosty do vedení Robin Elšík, když se ve vápně se štěstím dostal k míči a nedal domácímu brankáři šanci. Následně mohli srovnat domácí, ale Vinkler, Ťok ani Fojtášek se neprosadili.

Po velkých chybách v domácí obraně začalo manko stoupat. Do prázdné brány opět uklízel míč Robin Elšík, podobně se prosadil Jan Silný a v 67. minutě upravil na konečných 4:0 pro Otrokovice Jakub Mlčák. V závěru si premiéru v dresu béčka odbyli dorostenci Rezek s Janíkem. Na zápas si našlo cestu 255 diváků.

Branky: 40. a 51. Elšík, 57. Silný, 67. Mlčák.

Sestava Slovácka B: Semanko – Ohnutek, Suchý, Petrucha, Chýla, Bartoš (61. Machač), Ťok (85. Janík), Tesař (67. Rezek), Michna, Fojtášek, Vinkler.

Lavička: NemravaRezek, Janík, Machač.