Béčko porazilo vedoucí Olomouc

pondělí, 4. 5. 2015 07:32

Rezervní tým Slovácka ve 23. kole MSFL zdolal vedoucí tým soutěže 1:0 díky trefě Zajíce.

Rozhodující moment utkání přišel před poločasovou přestávkou, kdy Luboš Kalouda vybídl přesnou přihrávkou Zajíce, který v zakončení nezaváhal. Pár vteřin nato mohl dokonce stejný hráč skórovat podruhé, ale tentokrát jeho pokus skončil na břevně.

Ve druhém poločasu zvýšili hosté z Olomouce svou aktivitu a vytvořili si tlak, který v závěru ještě umocnilo vyloučení Prajzy. Sigma byla nejblíže k vyrovnání v samotném závěru, kdy Petr Vavřík z hranice vápna obstřelil hradbu těl a míč mířil na zadní tyč, skvělý zákrok však předvedl Daněk a balon vyrazil.

„Fanoušci viděli velmi zajímavé utkání, které se hrálo ve vysokém tempu jak se říká nahoru a dolů. Musím však uznat, že Olomouc měla více šancí a ne nadarmo vede tabulku soutěže,“ řekl k zápasu trenér rezervního týmu Vladimír Michal.

1.FC Slovácko B – SK Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
Branky: 43. Zajíc
ŽK: 50. Kalouda, 67. Antwi, 85. Galuška – 76. Ševčík
ČK: 83. Prajza (1.FCS)

1. FC Slovácko B: Daněk – Pilka, Jeleček, Šumulikoski, Holek, Sadílek, Zajíc (86. Fojtášek), Kalouda, Antwi (87. Petrucha), Prajza, Galuška

SK Sigma Olomouc B: Blaha – Texl, O. Ševčík, Štěrba, Vavřík, Kalvach, Falta, Richter (65. Schmidt), Rolinc, P. Ševčík, Hladík (72. Buchvaldek)

neděle, 14. 7. 2019 22:03