Béčko přivezlo bod z Prostějova

pondělí, 16. 9. 2013 10:21

O poločase prohrával rezervní tým Slovácka na půdě Prostějova 2:0 a vše vypadalo, že si domácí hráči utkání v klidu pohlídají. Hráči Slovácka to však nezabalili a odvezli si z Prostějova cenný bod za remízu 2:2.

Domácí vstoupili do zápasu lépe, byli aktivnější a tvořili hru. Slovácko bylo pod tlakem, ale největší šance domácí tým neproměnil. V domácím dresu hráli i bývalí hráči Slovácka, Tomáš Pavlík a Lukáš Zelenka, kteří se však proti svému bývalému klubu neprosadili.

První branka utkání padla ve 32. minutě, kdy se po nedůrazu v obraně dostal k zakončení Machálek a otevřel skóre utkání, 1:0. o deset minut později domácí vedli o dvě branky díky trefě Krče, 2:0.

Ve druhém poločase hrálo Slovácko aktivněji a v 70. minutě se hlavou prosadil Kübl, který snížil na rozdíl jediné branky. Slovácko snížení povzbudilo a naopak domácí hráči znervóznili a v 79. minutě bylo srovnáno. Střela Šimka do šibenice vyvolala uznání i u domácích fanoušků. Slovácko si tak z Prostějova odvezlo bod za remízu 2:2.

Branky: 32. Machálek, 42. Krč – 70. Kübl, 79. Šimko. Rozhodčí: Tomanec – Ogrodník, Drozdy. Diváci: 370. 1. FC Slovácko B: Fryšták – Prajza, Kolínek, Břečka, Šimko – Kübl (89. Trajtel), Holek, Šumulikoski, Trávník (85. Bartoš), Jeleček (75. Michna) – Fojtášek (46. Svízela). Trenér: J. Palinek.