Béčko přivezlo ze Zlína bod

sobota, 29. 9. 2012 17:45
Tomáš Košút zařídil vyrovnání v nastavení

V 8. kole zajížděli hráči Slovácka do nedalekéko Zlína k dopolednímu utkání Moravskoslezské fotbalové ligy. První poločas mnoho zajímavého nenabídl, a tak se rozhodovalo až ve druhé půlce, když Tomáš Košút vstřelil nůžkami vyrovnávací branku v první minutě nastavení.

V prvním poločase nedokázali zlínští hráči Rubén a Červenka překonat slováckou obranu ani gólmana Matalyhu, a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu.

V 54. minutě se Zlín dostal do vedení, když Motal chytrou přihrávku vyslal Holíka za obranu, ten se nemýlil a střelou k tyči nedal Matalyhovi šanci 1:0.

O čtyři minuty později hlavičkoval domácí Dvořák těsně vedle po standartní situaci.

V 60. minutě spálil tutovou šanci zlínský Červenka po výborné nahrávce Dvořáka.

Slovácko se probudilo až ke konci zápasu. V 77. minutě si na centr naběhl Haša a jen těsně minul bránu domácích.

V 86. minutě se Rubén zjevil sám před Matalyhou, ale vedení nenavýšil.

Závěrečné minuty patřily Slovácku. V 91. minutě se Tomáš Košút opřel do míče a nůžkami nedal Dostálovi šanci, čímž zařídil na poslední chvíli remízu 1:1.

FC FASTAV ZLÍN B - 1. FC SLOVÁCKO B 1:1 (0:0)

FC Fastav Zlín B: Dostál – Kalus, Dvořák, Elšík, Čelůstka – Motal, Igwe, Salachna, Holík (71. Radil) – Červenka, Rubén (88. Žůrek)

1. FC Slovácko B: Matalyha – Kubáň, Mikulica, Franta, Bartoš (65. Zelinka), Jeleček, Kolínek, Nečas, Šturma (46. Haša), Košút, Szmekk (71. Radil)k (71. Radil)