Béčko prohrálo v Prostějově 2:0

neděle, 18. 11. 2012 08:49

Béčko Slovácka zakončilo podzimní sezónu prohrou na půdě Prostějova 2:0.

Slovácku nevyšel vstup do zápasu a ji že ve 3. minutě inkasovalo, když si hráči Slovácka vsítili po přímém kopu vlastní branku.

Slovácko mohlo vyrovnat ve 23. minutě, kdy se k zakončení dostal Zdeněk Šturma, ale domácí gólman střelu vyrazil.

Ve 34. minutě to již bylo 2:0 pro Prostějov, když se přesně k tyči trefil Lukáš Zelenka.

Ve druhém poločase mělo Slovácko více ze hry, ale šance končili před pokutovým územím domácího týmu. Naopak domácí hrozili z rychlých brejků, ale další branku již nepřidali.

1. SK Prostějov – 1. FC Slovácko B 2:0 (2:0)

Branky: 3. Papoušek, 34. Zelenka. Rozhodčí: Adámková – Drozdy, Sedláček. ŽK.: Křivánek. Diváků: 323.

1. SK Prostějov: Bureš – Hloch, Hunal (83. Mazouch), Zbožínek, Kazár – Papoušek, Pavlík, Zelenka, Dostál (61. Hirsch) – Machálek, Pospíšil (75. Zatloukal). Trenér. František Jura.

Slovácko B: Heča – Malý, Mikulica, Křivánek, Jeleček – Ondica (80. Prajza), Franta, Kleiber (57. Háša), Šturma – Andreou (57. Borusík), Szmek. Trenér: Jan Palinek.