Béčko prohrálo v Uničově 4:1

neděle, 14. 10. 2012 15:05

B-tým Slovácka prohrál v 11. kole MSFL na půdě Uničkova 4:1. Slovácku patří v tabulce po jedenácti zápasech 6. příčka se ziskem 19 bodů.

První šanci mělo Slovácko, ale po závaru před domácí brankou skončil míč pouze na brankové konstrukci.

Do vedení šel domácí tým ve 21. minutě, kdy se hlavou prosadil Hrubý. Uničov měl v prvním poločase několik dalších šancí, ale Heča dvakrát zachránil Slovácko před inkasováním.

Ve 42. minutě se přeci jenom Uničov radoval podruhé. Domácí tým zahrával rohový kop, po kterém se míč dostal k Juřátkovi, který propálil vše co mu stálo v cestě – 2:0.

Začátek druhého poločasu Patřil Slovácku. Nejprve ztroskotal Lukáš na domácím gólmanovi, ale v 56. minutě se Slovácko přeci jenom dočkalo, když si po přímém volném kopu srazil míč do sítě jeden z domácích hráčů.

Slovácko se pokoušelo o vyrovnání, ale byli to nakonec domácí, kteří po kombinační akci zvýšili v 73. minutě na 3:1, když se prosadil Krč.

Slovácko sice nastřelilo chvíli na to břevno, ale v 89. pečetil výsledek Richter, který střelou z hranice vápna trefil šibenici Hečovy branky.

SK Uničov – 1.FC Slovácko "B" 4:1 (2:0)