Béčko remizovalo s Kroměříží 4:4

neděle, 9. 6. 2013 14:44

Rezervní tým Slovácka přivítal ve 29. kole MSFL tým z Kroměříže. Utkání se odehrálo na stadionu v Uherském Hradišti a diváci, kteří na nedělní utkání dorazili jistě nelitovali, protože viděli hned osm branek.

Hosté měli raketový nástup do utkání a když v 16. minutě vedli 2:0, tak to se Slováckem nevypadalo vůbec dobře. Dvakrát se navíc trefili odchovanci Slovácka, kteří nyní oblékají dres Kroměříže. Nejprve se v 7. minutě prosadil Zdeněk Šturma a v 16. minutě krásnou technickou střelou na zadní překonal gólmana Chvojku i Jiří Perůtka.

Ve 26. minutě se poprvé radovalo Slovácko, kdy se sám před gólmanem prosadil Ilija Nestorovský. Stejný hráč se prosadil i ve 32. minutě, kdy Slovácko zahrávalo pokutový kop po faulu na Fujerika, 2:2.

Slovácko do poločasu vývoj utkání úplně otočilo. Svízela našel hlavu marka Havlíka, který nadvakrát překonal hostujícího gólmana, 3:2.

I ve druhém poločase padaly branky. Nejprve hosté v 66. minutě vyrovnali z pokutového kopu.

V 79. Minutě šlo Slovácko opět do vedení. Jan Bartoš po pár vteřinách na hřišti parádní střelou poslal Slovácko znovu do vedení.

Už to vypadalo, že všechny body zůstanou na Slovácku, když v nastaveném čase tvrdou střelou k tyči rozhodl o dělbě bodů Nevřala.

1.FC Slovácko „B“ - SK HS Kroměříž 4:4 (3:2)
Branky: 26. Nestorovski, 32. Nestorovski (pen.), 42. Havlík, 79. Bartoš – 7. Šturma, 16. Perůtka, 66. Budín (pen.), 90. Nevřala

1. FC Slovácko B: Chvojka – Malý, Mikulica, Jeleček (72. Ondica), Havlík, Prajza, Nestorovski, Svízela (78. Bartoš), Kolínek, Fujerik (60. Lukáš), Břečka

SK HS Kroměříž: Marák – Dobeš, Perůtka, Steiner, Klabal, Dupkala (83. Janoštík), Nevřala, Janča, Budín, Šturma, Handl (46. Stojaník)

Rozhodčí: Ogrodník – Fojt, Julínek