Béčko Slovácka podlehlo Třinci 1:2

neděle, 26. 5. 2013 13:58

B-tým Slovácka hostil v nedělním dopoledne vedoucí tým MSFL z Třince, který svou roli favorita potvrdil i na Slovácku, kde však zvítězil pouze 2:1.

První minuty se z obou stran hrál vyrovnaný fotbal, kdy hosté drželi více míč na svých kopačkách, ale vážnější šanci si vytvořit neodkázali.

Slovácko tak udeřilo z první šance, když v 1. minutě dostal ideálně míč za obranu Jan Lukáš, který přesnou střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre utkání, 1:0.

Třinec po inkasované brance zvýšil svou aktivitu a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Josef Čtvrtníček si ve 24. minutě naběhl na centr Jukla a přesnou hlavičkou vyrovnal na 1:1.

Ve 32. minutě šli hosté do vedení a byl u toho znovu Čtvrtníček, který je v Třinci na hostování právě ze Slovácka. Ten prostrčil míč na kapitána Malíře, který překonal gólmana Chvojku podruhé, 1:2.

O dvě minuty později mohlo být vyrovnáno. Míč se v pokutovém území dostal k Nestorovskému, jehož přesnou střelu vytáhl hostující gólman na rohový kop.

Ve druhém poločase to byli Třinečtí, kteří si vytvořili několik příležitostí, ale gólman Chvojka byl vždy připraven.

V závěru utkání Slovácko dostalo Třinec pod tlak, ale pevná obrana hostů žádné vážnější ohrožení nedovolila, a tak si Třinec odvezl ze Slovácka všechny tři body za výhru 2:1

1.FC Slovácko B – FK Třinec 1:2 (1:2)
Branky: 11. Lukáš – 24. Čtvrtníček, 32. Malíř

1.FC Slovácko B: Chvojka – Kubáň, Mikulica, Křivánek, Jeleček, Bartoš, Lukáš, Nestorovski, Kolínek, Fujerik (78. Ondica), Malý (74. Svízela)

FK Fotbal Třinec: Lipčák – Joukl, Matoušek (90. Samek), Eismann, Malíř (88.Kyselý), Švec, Hupka, Juřena (84.Klimas), Motyčka, Gavlák, Čtvrtníček