Béčko Slovácka zdolalo Orlovou 5:3

středa, 19. 9. 2012 18:36

Juniorka Slovácka v předehrávce 15. kola MSFL zdolala Orlovou hokejovým výsledkem 5:3. Hrdinou utkání se stal Jan Lukáš, který zaznamenal Hattrick.

O něco aktivněji vstoupili do zápasu hosté, ale Slovácko postupem času převzalo iniciativu a ve 21. minutě šli domácí do vedení po přesné střele Jana Lukáše.

Vedoucí branka domácí trochu uspala, a tak hosté ve 30. minutě vyrovnali po rohovém kopu, kdy míč propadl až k Pražákovi, který srovnal na 1:1.

Nakonec to bylo přeci jenom Slovácko, které šlo do šaten spokojenější. Ve 44. minutě Kuzma vystřelil na bránu, ale nastřelil Jana Lukáše, po jehož teči skončil míč v hostující síti, 2:1.

Ve druhém poločase byl u další branky znovu Jan Lukáš, který centroval do pokutového území, kde si jeden z hostujících hráčů srazil míč do sítě, 3:1.

Hosté sice o tři minuty později snížili na rozdíl jediné branky, ale o dalších pět minut později dosáhl Jal Lukáš hattricku, když přeloboval vyběhnuvšího gólmana Pacenovského, 4:2.

Sedmá branka utkání přišla v 68. minutě, kdy Zdeněk Šturma vybídl Ondřeje Frantu, který placírkou překonal hostujícího gólmana popáté.

Poslední slovo měli nakonec hosté, kteří v 83. minutě snížili na konečných 5:3 Pražákem, který zůstal sám na zadní tyči a střelu z voleje nedal Matalyhovi šanci.

1.FC Slovácko „B“ - FK Slavia Orlová 5:3 (2:1)
Branky: 21. Lukáš, 44. Lukáš, 49. Kaizar (vla.), 57. Lukáš, 68. Franta - 30. Pražák, 52. Žižka, 83. Pražák

1.FC Slovácko "B": Matalyha - Franta, Lukáš, Hofmann, Jeleček, Kuzma (84. Nečas), Kolínek, Šturma, Kuncl, Martykán, Szmek

FK Slavia Orlová: Pacanovský - Vlk, Pražák, Silveira (68. Jonek), Kovář (61.Kopel), Perič (76. Václavek), Švrček, Sobala, Žižka, Kaizar, Hanus