Béčko v Rosicích opět čtyřikrát skórovalo

neděle, 19. 5. 2013 20:26

Rezervní tým Slovácka si ve 25. kole MSFL nezaváhal na půdě Slovanu Rosic a díky trefám Nestorovského (2x) Kováře a Lukáše Slovácko zvítězilo 4:1.

Slovácko bylo v prvním poločase lepším týmem a svou převahu svěřenci trenéra Jana Palinka korunovali ve 25. minutě, kdy Marián Kovář dostal míč za obranu a otevřel skóre utkání.

Začátkem druhého poločasu mohlo Slovácko svůj náskok zvýšit, ale své šance do gólového konce hráči nedotáhli, a tak udeřilo na druhé straně a v 66. minutě domácí hráč Okleštěk hlavou srovnal na 1:1.

Z vyrovnání se však domácí dlouho neradovali a o čtyři minuty později Slovácko znovu vedlo. Ilja Nestorovski sám před gólmanem nezaváhal a střelou mezi nohy poslal Slovácko znovu do vedení, 1:2

V 80. minutě nejprve Chvojka vychytal domácího hráče a z protiútoku se potvrdilo staré známe – nedáš, dostaneš, kdy se prosadil Jan Lukáš, 1:3.

V poslední minutě utkání skórovalo Slovácko počtvrté. Nestorovski si upevnil pozici nejlepšího střelce týmu a technicky přehodil domácího gólmana, 1:4.

FC Slovan Rosice – 1. FC Slovácko "B" 1:4 (0:1)
Branky: 66. Okleštěk – 25. Kovář, 70. Nestorovski, 80. Lukáš, 89. Nestorovski

1.FC Slovácko "B": Chvojka - Hála, Mikulica, Břečka, Kubáň - Skalák (68. Ondica), Kolínek, Trávník, Havlík (88. Jeleček) - Nestorevski, Kovář (68. Lukáš)