Béčko porazilo Hulín

pondělí, 9. 11. 2015 16:15

Díky dvěma pokutovým kopům rozhodl B-tým Slovácka o výhře nad Hulínem. Nejdříve proměnil desítku v první poločase Kovář, po pauze ze stejné situace skóroval Koné a na konečných 3:1 pro domácí upravil těsně před koncem Sadílek.

Slovácko nastoupilo v extrémně silném složení, na hrotu se od první minuty objevil Koné. V 7. minutě dostalo Slovácko po ruce výhodu penalty a Kovář poslal domácí do vedení. Nepříliš zajímavá půle ještě přinesla tyč po hlavičce Daníčka, před pauzou se ale trefili hosté. Signál po standardní situaci přetavil v remízu Zavadil.

Po přestávce mohlo jít Slovácko dvakrát do vedení, ale Suchého hlavičku zlikvidoval brankář Vogl, rána Koného byla zblokovaná. B-týmu se nedařilo proměňovat šance a vysvobození přinesla druhá penalta v zápase. K té se postavil Koné a bezpečně proměnil. Hulín už působil odevzdaně a Slovácko si připravilo sprchu gólovek. Nakonec se prosadil Sadílek chytrým dloubáčkem.

1. FC Slovácko B – SK Spartak Hulín 3:1 (1:1)

Branky: 8. Kovář (pen.), 75. Koné (pen.), 88. Sadílek – 41. Zavadil

Slovácko B: Daněk – Chvátal, Suchý, Rada, Machalík (64. Ťok), Hlúpik, Kone, Sadílek, Kovář (77. Vinkler), Daníček, Šimko.

Lavička: Nemrava – Tesař, Ťok, Vinkler, Machač, Pilka.

neděle, 19. 11. 2017 14:26