Béčko zdolalo Hulín 3:0

neděle, 23. 9. 2012 12:01

V 7. kole MSFL přivítalo Béčko Slovácka na stadionuv Kunovicích tým z Hulína. Slovácko v zápase splnilo roli favorita a zvítězilo 3:0.

První vážnou šanci zápasu měli hosté, když v 11. minutě. Po standardní situaci se míč dostal k Řihákovi, který orazítkoval brankovou konstrukci.

Slovácko zabralo a v 17. minutě z toho byla vedoucí branka. Dlouhý míč za hostující obranu přizvedl Šturma a překonal bezmocného gólmana Hulína, 1:0.

Slovácko i nadále točilo, ale ani jedna akce do poločasové přestávky již v síti neskončila.

Do druhého poločasu vstoupilo Slovácko aktivně a zamklo Hulín před svou brankou. V 55. minutě z toho byla druhá branka, když zpětnou přihrávku na šestnáctku zužitkoval Martykán a přesnou střelou překonal Dubce podruhé, 2:0.

O deset minut později již to bylo 3:0. Szmek našel ve vápně Michala Trávníka, který přesnou střelou k tyči rozvlnil síť hostující svatyně potřetí.

Další šance zůstaly nevyužity a tak Slovácko zdolalo Hulín 3:0.

1.FC Slovácko „B“ - Spartak Hulín 3:0 (1:0)