Béčko zdolalo Sulko Zábřeh 2:0

středa, 17. 4. 2013 20:37

B-tým Slovácka přivítal v dohrávce 19. kola MSFL na stadionu v Kunovicích Sulko Zábřeh.

Domácí hráči byli před zápasem dva body za svým soupeřem a od první minuty vyrazili za cílem svého soupeře přeskočit.

Dlouho se však hráči Slovácka nemohli střelecky prosdait a většina šancí končila před pokutovým územím.

První velká příležitost ke skórování tak přišla po půlhodině hry, kdy Michal Trávník našel dloubákem za obranou Zábřehu Fujerika, který přeloboval hostujícího gólmana, ale následná Skalákova hlavička mezi tři tyče nemířila.

Bezbrankový stav se měnil těsně před poločasem. Petr Reinberk ve 43. minutě tvrdě vystřelil a díky teči Jana Lukáše skončil míč za zády bezmocného Šustra – 1:0.

I ve druhém poločase to byli domácí hráči, kteří byli na hřišti aktivnější. V 63. minutě mohl hlavou navýšit vedení Slovácka Břečka, ale jeho hlavička šla mimo branku.

Definitivní podobu výsledku dal zápasu střídající Ilija Nestorovsky, který po přihrávce Reinberka z bezprostřední blízkosti překonal Šustra podruhé – 2.0.

V 86. minutě mohlo Slovácko přidat i třetí branku. Jan Lukáš postupoval sám na gólmana, ale jeho střelu Šustr zneškodnil.

1.FC Slovácko B: Chvojka – Reinberk, Jeleček, Hála, Skalák (58. Nestorovski), Lukáš, Fujerik (77. Svízela), Šumulikovski (46. Kolínek), Košút, Trávník, Břečka, Malý.

FK Sulko Zábřeh: Šustr – Lukášek, Šichor (78. Zeher), Filip, Kostorek, Pospíšil (68.Vlachovič), Michalčák, Nýdecký (59. Balcárek), Heidenreich, Hajčík, Swiech

neděle, 19. 11. 2017 14:26

Slovácko v poháru pojede do Jablonce včera, 12:32