Béčko zdolalo Žďár nad Sázavou 4:1

neděle, 14. 4. 2013 13:45

Rezervní tým Slovácka nastoupil k prvnímu jarnímu zápasu v domácím prostředí proti poslednímu Žďáru nad Sázavou.

Byli to hráči Slovácka, kteří od první minuty určovali tempo utkání. První branka přišla po nařízeném pokutovém kopu za faul na Fujerika. Míč si postavil Ilija Nestorovski a poslal Slovácko do vedení – 1:0.

Po půlhodině hry mohlo být vyrovnáno, ale hostující Nedvěd na míč směřující na zadní tyč nakonec nedosáhl.

Hosté pak zahrozili ještě dvakrát, ale v prvním případě se vytáhl gólman Kohoutek a následný rohový kop přinesl zakončení hostujícího Nedvěda, pouze nad břevno.

Slovácko tak hosty potrestalo druhou brankou těsně před poločasem, kdy míč po standardní situaci přizvedl hlavou Nestorovski a zvýšil tak na 2:0.

V 63. minutě opět hostující gólman fauloval a Nestorovski tak mohl završit čistý hattrick, ale gólman tentokrát jeho střelu vyrazil.

Když pak v 78. minutě, po skrumáži v pokutovém území, hosté snížili brankou Turka na 2:1, vypadalo to na drama. Ten však Slovácko nedopustilo a v 81. minutě se trefil pěknou střelou pod břevno střídající Kristis a o čtyři minuty později pečetil výsledek Martin Holek.

Slovácko tak zdolalo Žďár nad Sázavou 4:1.

1.FC Slovácko B: Kohoutek – Malý, Franta, Jeleček (89.Havlík), Lukáš (80. Kristis), Hála, Nestorovski (70. Holek), Svízela, Kolínek, Fujerik, Břečka

FC Žďár nad Sázavou: Pospíchal – Bureš (46. Malý), Šindelka, Heide, Nedvěd (81.Zedníček), Turek, Sedláček, Pohanka, Chmelíček (60. Toufar), Cipruš, Doležal