Béčko zvítězilo v Mikulovicích 4:1

sobota, 12. 10. 2013 19:25

Rezervní tým Slovácka zavítal v sobotu do Mikulovic, kde svěřenci Jana Palinka vstřelili v každém poločase dvě branky a Slovácko zvítězilo 4:1.

Slovácko bylo od prvních minut aktivnějším celkem a v 11. minutě šlo dovedení díky trefě Ladislav Martana.

Slovácko mohlo v následujících minutách svůj náskok navýšit a dokonce nastřelili i brankovou konstrukci, ale místo toho přišlo ve 38. minutě sporné vyrovnání, když domácí hráč dopravil míč do sítě rukou.

Naštěstí o tři minuty později šlo Slovácko znovu do vedení, když se prosadil Roman Haša a hned na začátku druhého poločasu vymetl svou ránou šibenici Jakub Prajza.

Slovácko hru kontrolo a ve druhém poločase přidalo v závěru čtvrtou branku, když na konečných 1:4 z pohledu domácího celku uzavřel svým zakončením Martin Holek.