Blonďák Navrátil vyhlíží derby se Sigmou

čtvrtek, 14.05.2020 07:03
Blonďák Navrátil vyhlíží derby se Sigmou
navratil120520.JPG

Fotbalový fanoušek může alespoň částečně jásat. Ligové grémium LFA odsouhlasilo restart soutěže a Slovácko již v úterý 26. května čeká utkání 25. ligového kola se Sigmou Olomouc. 

Na restart se těší samozřejmě i hráči, kteří v posledních dnech zažívali tvrdé tréninkové dávky, což potvrzují nejenom slova Jana Navrátila.

„Je to náročné, výživné, ale v hlavách to máme nastavené tak, že nám to po nastartování ligy pomůže. Každopádně je to druhá příprava po krátké době,“ říká záložník Slovácka, který již vyhlíží první zápasy.

„Každý raději hraje než trénuje v takovém tempu, jaké je to je nyní, takže na zápasy se opravdu těšíme. Je jenom škoda, že to bude bez fanoušků. Já doufám, že se to rozvolní a v dalších kolech přijdou i nějací diváci,“ přeje si Navrátil.

Hned prvním zápasem, po nucené pauze kvůli pandemii koronaviru, bude utkání se Sigmou Olomouc, které je pro „Navrce“ specifické.

„Pro mě to vždycky bude speciální zápas. Prostě jsem tam vyrostl, znám tam dost lidí, je to moravské derby a o to horší je, že to bude bez diváků,“ mrzí Navrátila, který během pandemie změnil vizáž a do tréninkového procesu vyběhl jako blonďák.

„Chtěl jsem to již nějakou dobu vyzkoušet a říkal jsem si, že když je teď ta karanténa, tak mě moc lidí neuvidí,“ vysvětluje s úsměvem Navrátil, který přijímal spoustu gratulací po virtuálním charitativním derby, kde se zapsal mezi střelce.  

"Hodně známých mně to posílalo a někteří si mysleli, že se to fakt hrálo (úsměv). Posílali mi odkazy ze sociálních sítí a Patrik Šimko mě hned štengroval. Vůbec jsem nevěděl, že k tomu bude udělaný i takový textový onlajn. Bylo to super a celkově to derby se podařilo a je super, že se podpořili zdravotníci,“ dodává Navrátil.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 16 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií před 16 hodinami
VIDEO: Michal Kadlec po zápase se Slavií

VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií včera, 19:49
VIDEO: Tiskovka po zápase se Slavií

Slovácko podlehlo Slavii 2:3 včera, 17:51
Slovácko podlehlo Slavii 2:3

Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií včera, 11:34
Statistiky a zajímavosti zápasů se Slavií

Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko pátek, 26.02.2021 21:12
Kalabiška: Na podcenění jsme moc vysoko

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace