Blonďák Navrátil vyhlíží derby se Sigmou

čtvrtek, 14.05.2020 07:03
Blonďák Navrátil vyhlíží derby se Sigmou
navratil120520.JPG

Fotbalový fanoušek může alespoň částečně jásat. Ligové grémium LFA odsouhlasilo restart soutěže a Slovácko již v úterý 26. května čeká utkání 25. ligového kola se Sigmou Olomouc. 

Na restart se těší samozřejmě i hráči, kteří v posledních dnech zažívali tvrdé tréninkové dávky, což potvrzují nejenom slova Jana Navrátila.

„Je to náročné, výživné, ale v hlavách to máme nastavené tak, že nám to po nastartování ligy pomůže. Každopádně je to druhá příprava po krátké době,“ říká záložník Slovácka, který již vyhlíží první zápasy.

„Každý raději hraje než trénuje v takovém tempu, jaké je to je nyní, takže na zápasy se opravdu těšíme. Je jenom škoda, že to bude bez fanoušků. Já doufám, že se to rozvolní a v dalších kolech přijdou i nějací diváci,“ přeje si Navrátil.

Hned prvním zápasem, po nucené pauze kvůli pandemii koronaviru, bude utkání se Sigmou Olomouc, které je pro „Navrce“ specifické.

„Pro mě to vždycky bude speciální zápas. Prostě jsem tam vyrostl, znám tam dost lidí, je to moravské derby a o to horší je, že to bude bez diváků,“ mrzí Navrátila, který během pandemie změnil vizáž a do tréninkového procesu vyběhl jako blonďák.

„Chtěl jsem to již nějakou dobu vyzkoušet a říkal jsem si, že když je teď ta karanténa, tak mě moc lidí neuvidí,“ vysvětluje s úsměvem Navrátil, který přijímal spoustu gratulací po virtuálním charitativním derby, kde se zapsal mezi střelce.  

"Hodně známých mně to posílalo a někteří si mysleli, že se to fakt hrálo (úsměv). Posílali mi odkazy ze sociálních sítí a Patrik Šimko mě hned štengroval. Vůbec jsem nevěděl, že k tomu bude udělaný i takový textový onlajn. Bylo to super a celkově to derby se podařilo a je super, že se podpořili zdravotníci,“ dodává Navrátil.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 07.06.2021 04:06
> všechna videa
FANSHOP
Tričko polo Nike bílé

Tričko polo Nike bílé
790 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Klíčenka Slovácko černá kůže

Klíčenka Slovácko černá kůže
99 Kč

Vlaječka Slovácko

Vlaječka Slovácko
175 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Tamara Morávková hráčkou Slovácka včera, 12:49
Tamara Morávková hráčkou Slovácka

Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece pondělí, 07.06.2021 16:00
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Kadlece

Informace k letní přípravě A-TÝMU pondělí, 07.06.2021 10:20
Informace k letní přípravě A-TÝMU

Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní neděle, 06.06.2021 22:00
Ženy nedaly šance a prohrály s Plzní

Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů! středa, 02.06.2021 10:09
Po nejlepší sezóně vzhůru do pohárů!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace