Blonďák Navrátil vyhlíží derby se Sigmou

čtvrtek, 14.05.2020 07:03
Blonďák Navrátil vyhlíží derby se Sigmou
navratil120520.JPG

Fotbalový fanoušek může alespoň částečně jásat. Ligové grémium LFA odsouhlasilo restart soutěže a Slovácko již v úterý 26. května čeká utkání 25. ligového kola se Sigmou Olomouc. 

Na restart se těší samozřejmě i hráči, kteří v posledních dnech zažívali tvrdé tréninkové dávky, což potvrzují nejenom slova Jana Navrátila.

„Je to náročné, výživné, ale v hlavách to máme nastavené tak, že nám to po nastartování ligy pomůže. Každopádně je to druhá příprava po krátké době,“ říká záložník Slovácka, který již vyhlíží první zápasy.

„Každý raději hraje než trénuje v takovém tempu, jaké je to je nyní, takže na zápasy se opravdu těšíme. Je jenom škoda, že to bude bez fanoušků. Já doufám, že se to rozvolní a v dalších kolech přijdou i nějací diváci,“ přeje si Navrátil.

Hned prvním zápasem, po nucené pauze kvůli pandemii koronaviru, bude utkání se Sigmou Olomouc, které je pro „Navrce“ specifické.

„Pro mě to vždycky bude speciální zápas. Prostě jsem tam vyrostl, znám tam dost lidí, je to moravské derby a o to horší je, že to bude bez diváků,“ mrzí Navrátila, který během pandemie změnil vizáž a do tréninkového procesu vyběhl jako blonďák.

„Chtěl jsem to již nějakou dobu vyzkoušet a říkal jsem si, že když je teď ta karanténa, tak mě moc lidí neuvidí,“ vysvětluje s úsměvem Navrátil, který přijímal spoustu gratulací po virtuálním charitativním derby, kde se zapsal mezi střelce.  

"Hodně známých mně to posílalo a někteří si mysleli, že se to fakt hrálo (úsměv). Posílali mi odkazy ze sociálních sítí a Patrik Šimko mě hned štengroval. Vůbec jsem nevěděl, že k tomu bude udělaný i takový textový onlajn. Bylo to super a celkově to derby se podařilo a je super, že se podpořili zdravotníci,“ dodává Navrátil.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 10:35
> všechna videa
FANSHOP
Podsedák

Podsedák
330 Kč

Štamprle sada 6 ks

Štamprle sada 6 ks
320 Kč

Tepláky Puma tmavě modré

Tepláky Puma tmavě modré
1890 Kč

Dres replika Puma Electric Blue 2019/2020

Dres replika Puma Electric Blue 2019/2020
790 a 990 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Hrnek Slovácko logo

Hrnek Slovácko logo
190 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U11 zvítězila v KP mladších žáků před 2 hodinami
U11 zvítězila v KP mladších žáků

Pohár s Prostějovem v úterý 6. října včera, 10:55
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října

VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii včera, 10:43
VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii

U14: První prohra v Hodoníně neděle, 27.09.2020 21:52
U14: První prohra v Hodoníně

U15: Remíza s Hodonínem neděle, 27.09.2020 15:37
U15: Remíza s Hodonínem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace