Blonďák Navrátil vyhlíží derby se Sigmou

čtvrtek, 14.05.2020 07:03
Blonďák Navrátil vyhlíží derby se Sigmou
navratil120520.JPG

Fotbalový fanoušek může alespoň částečně jásat. Ligové grémium LFA odsouhlasilo restart soutěže a Slovácko již v úterý 26. května čeká utkání 25. ligového kola se Sigmou Olomouc. 

Na restart se těší samozřejmě i hráči, kteří v posledních dnech zažívali tvrdé tréninkové dávky, což potvrzují nejenom slova Jana Navrátila.

„Je to náročné, výživné, ale v hlavách to máme nastavené tak, že nám to po nastartování ligy pomůže. Každopádně je to druhá příprava po krátké době,“ říká záložník Slovácka, který již vyhlíží první zápasy.

„Každý raději hraje než trénuje v takovém tempu, jaké je to je nyní, takže na zápasy se opravdu těšíme. Je jenom škoda, že to bude bez fanoušků. Já doufám, že se to rozvolní a v dalších kolech přijdou i nějací diváci,“ přeje si Navrátil.

Hned prvním zápasem, po nucené pauze kvůli pandemii koronaviru, bude utkání se Sigmou Olomouc, které je pro „Navrce“ specifické.

„Pro mě to vždycky bude speciální zápas. Prostě jsem tam vyrostl, znám tam dost lidí, je to moravské derby a o to horší je, že to bude bez diváků,“ mrzí Navrátila, který během pandemie změnil vizáž a do tréninkového procesu vyběhl jako blonďák.

„Chtěl jsem to již nějakou dobu vyzkoušet a říkal jsem si, že když je teď ta karanténa, tak mě moc lidí neuvidí,“ vysvětluje s úsměvem Navrátil, který přijímal spoustu gratulací po virtuálním charitativním derby, kde se zapsal mezi střelce.  

"Hodně známých mně to posílalo a někteří si mysleli, že se to fakt hrálo (úsměv). Posílali mi odkazy ze sociálních sítí a Patrik Šimko mě hned štengroval. Vůbec jsem nevěděl, že k tomu bude udělaný i takový textový onlajn. Bylo to super a celkově to derby se podařilo a je super, že se podpořili zdravotníci,“ dodává Navrátil.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:35
> všechna videa
FANSHOP
Funkční čepice Puma

Funkční čepice Puma
290 a 350 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Dupačky dětské

Dupačky dětské
420 Kč

Šála bílomodrá

Šála bílomodrá
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou včera, 21:46
VIDEO: Tiskovka po zápase s Karvinou

Slovácko porazilo Karvinou 2:0 včera, 20:06
Slovácko porazilo Karvinou 2:0

VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou včera, 06:32
VIDEO: Magazín a trénink před Karvinou

MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat pondělí, 01.06.2020 18:50
MK: Neměl jsem se nechat vyprovokovat

Výhra nemocnici a dětskému domovu neděle, 31.05.2020 14:27
Výhra nemocnici a dětskému domovu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace