Břečka: Ukázali jsme vnitřní sílu

pondělí, 26. 2. 2018 21:45
Břečka: Ukázali jsme vnitřní sílu
brecka030317.jpg

Běžela 83. minuta utkání a Slovácko zahrávalo rohový kop. Míč z kopačky Jakuba Petra hlavičkoval Tomáš Břečka a moc nechybělo, aby šlo Slovácko v zápase se Spartou Praha do vedení.

„Byl to klasický roh. Od nás stoperů se čeká, že při standardních situacích se budeme dostávat do zakončení. Přehlavičkoval jsem v souboji Zahustela, ale bohužel nemělo to patřičnou razanci a gólman Sparty míč vyškrábl na rohový kop,“ vrací se Břečka k velké šanci Slovácka.

„První poločas nebyl z naší strany dobrý. Sparta na nás vletěla a my jsme navíc neplnili předzápasové pokyny, které jsme dostali od trenérů. O poločase jsme si k tomu něco řekli a druhý poločas se rapidně změnil. Paradoxně jsme dostali branku, ale pak jsme ukázali vnitřní sílu a dokázali vyrovnat,“ pokračuje Břečka, který si pochvaluje spolupráci se Standou Hofmannem.

„S Hofym spolu hrajeme již dlouho, jsme na sebe zvyklí, takže víme, co od sebe můžeme čekat. V přípravě i na tréninku nicméně zkoušíme různé kombinace, takže i kdyby někdo vypadl, třeba kvůli kartám, tak jsme připravení na další varianty,“ říká jeden ze sedmi odchovanců Slovácka, kteří do utkání se Spartou nastoupili. 

Slovácko v dalším kole zajíždí na půdu třetí Olomouce a podle slov Tomáše Břečky může Slovácko překvapit i tam.

„Jarní výsledky ukazují, že uspět může každý s každým. Olomouc měla fantastický podzim, ale my jsme v prvních dvou kolech ukázali, že jakousi sílu máme a budeme se snažit potvrdit to i v Olomouci,“ vysvětluje a poukazuje na výsledky v Ostravě a se Spartou Praha.

„Vnímali jsme hlasy, že z prvních tří kol nemusíme mít ani bod, ale my jsme si celkem věřili a nakonec jsme ve dvou kolech získali čtyři body. Vyhráli jsme v Ostravě, která v zimě hodně posilovala a uhráli jsme bod i se silnou Spartou, takže do Olomouce jedeme v psychické pohodě a nevidím důvod, proč bychom nemohli uhrát body i tam,“ dodává Břečka.

Utkání 19. ligového kola mezi olomouckou Sigmou a Slováckem se odehraje v sobotu 3. března od 15:00 hod. na Andrově stadionu v Olomouci.


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Břečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 17. 2. 2019 05:44
> všechna videa
FANSHOP
Placatka

Placatka
290 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Trenýrky Nike světle modré

Trenýrky Nike světle modré
700 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje před hodinou
Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje

Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019 včera, 14:47
Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019

Filip Kubala odchází na hostování včera, 09:42
Filip Kubala odchází na hostování

FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích úterý, 19. 2. 2019 09:48
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích

Juniorka na úvod jara prohrála v Brně neděle, 17. 2. 2019 15:25
Juniorka na úvod jara prohrála v Brně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace