Břečka: Ukázali jsme vnitřní sílu

pondělí, 26. 2. 2018 21:45
Břečka: Ukázali jsme vnitřní sílu
brecka030317.jpg

Běžela 83. minuta utkání a Slovácko zahrávalo rohový kop. Míč z kopačky Jakuba Petra hlavičkoval Tomáš Břečka a moc nechybělo, aby šlo Slovácko v zápase se Spartou Praha do vedení.

„Byl to klasický roh. Od nás stoperů se čeká, že při standardních situacích se budeme dostávat do zakončení. Přehlavičkoval jsem v souboji Zahustela, ale bohužel nemělo to patřičnou razanci a gólman Sparty míč vyškrábl na rohový kop,“ vrací se Břečka k velké šanci Slovácka.

„První poločas nebyl z naší strany dobrý. Sparta na nás vletěla a my jsme navíc neplnili předzápasové pokyny, které jsme dostali od trenérů. O poločase jsme si k tomu něco řekli a druhý poločas se rapidně změnil. Paradoxně jsme dostali branku, ale pak jsme ukázali vnitřní sílu a dokázali vyrovnat,“ pokračuje Břečka, který si pochvaluje spolupráci se Standou Hofmannem.

„S Hofym spolu hrajeme již dlouho, jsme na sebe zvyklí, takže víme, co od sebe můžeme čekat. V přípravě i na tréninku nicméně zkoušíme různé kombinace, takže i kdyby někdo vypadl, třeba kvůli kartám, tak jsme připravení na další varianty,“ říká jeden ze sedmi odchovanců Slovácka, kteří do utkání se Spartou nastoupili. 

Slovácko v dalším kole zajíždí na půdu třetí Olomouce a podle slov Tomáše Břečky může Slovácko překvapit i tam.

„Jarní výsledky ukazují, že uspět může každý s každým. Olomouc měla fantastický podzim, ale my jsme v prvních dvou kolech ukázali, že jakousi sílu máme a budeme se snažit potvrdit to i v Olomouci,“ vysvětluje a poukazuje na výsledky v Ostravě a se Spartou Praha.

„Vnímali jsme hlasy, že z prvních tří kol nemusíme mít ani bod, ale my jsme si celkem věřili a nakonec jsme ve dvou kolech získali čtyři body. Vyhráli jsme v Ostravě, která v zimě hodně posilovala a uhráli jsme bod i se silnou Spartou, takže do Olomouce jedeme v psychické pohodě a nevidím důvod, proč bychom nemohli uhrát body i tam,“ dodává Břečka.

Utkání 19. ligového kola mezi olomouckou Sigmou a Slováckem se odehraje v sobotu 3. března od 15:00 hod. na Andrově stadionu v Olomouci.


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Břečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 3 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Hrnek Slovácko vánoční edice

Hrnek Slovácko vánoční edice
190 Kč

Dres originál Nike bílý 2018/2019

Dres originál Nike bílý 2018/2019
900 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko veze tři body z Karviné před 4 hodinami
Slovácko veze tři body z Karviné

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou před 11 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Na Karvinou by měla platit aktivní hra pátek, 18. 10. 2019 09:31
Na Karvinou by měla platit aktivní hra

Havlík: Po výhře je pauza příjemnější úterý, 15. 10. 2019 17:35
Havlík: Po výhře je pauza příjemnější

Juniorka prohrála na Vrchovině pondělí, 14. 10. 2019 13:24
Juniorka prohrála na Vrchovině

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace