Břečka: Ukázali jsme vnitřní sílu

pondělí, 26. 2. 2018 21:45
Břečka: Ukázali jsme vnitřní sílu
brecka030317.jpg

Běžela 83. minuta utkání a Slovácko zahrávalo rohový kop. Míč z kopačky Jakuba Petra hlavičkoval Tomáš Břečka a moc nechybělo, aby šlo Slovácko v zápase se Spartou Praha do vedení.

„Byl to klasický roh. Od nás stoperů se čeká, že při standardních situacích se budeme dostávat do zakončení. Přehlavičkoval jsem v souboji Zahustela, ale bohužel nemělo to patřičnou razanci a gólman Sparty míč vyškrábl na rohový kop,“ vrací se Břečka k velké šanci Slovácka.

„První poločas nebyl z naší strany dobrý. Sparta na nás vletěla a my jsme navíc neplnili předzápasové pokyny, které jsme dostali od trenérů. O poločase jsme si k tomu něco řekli a druhý poločas se rapidně změnil. Paradoxně jsme dostali branku, ale pak jsme ukázali vnitřní sílu a dokázali vyrovnat,“ pokračuje Břečka, který si pochvaluje spolupráci se Standou Hofmannem.

„S Hofym spolu hrajeme již dlouho, jsme na sebe zvyklí, takže víme, co od sebe můžeme čekat. V přípravě i na tréninku nicméně zkoušíme různé kombinace, takže i kdyby někdo vypadl, třeba kvůli kartám, tak jsme připravení na další varianty,“ říká jeden ze sedmi odchovanců Slovácka, kteří do utkání se Spartou nastoupili. 

Slovácko v dalším kole zajíždí na půdu třetí Olomouce a podle slov Tomáše Břečky může Slovácko překvapit i tam.

„Jarní výsledky ukazují, že uspět může každý s každým. Olomouc měla fantastický podzim, ale my jsme v prvních dvou kolech ukázali, že jakousi sílu máme a budeme se snažit potvrdit to i v Olomouci,“ vysvětluje a poukazuje na výsledky v Ostravě a se Spartou Praha.

„Vnímali jsme hlasy, že z prvních tří kol nemusíme mít ani bod, ale my jsme si celkem věřili a nakonec jsme ve dvou kolech získali čtyři body. Vyhráli jsme v Ostravě, která v zimě hodně posilovala a uhráli jsme bod i se silnou Spartou, takže do Olomouce jedeme v psychické pohodě a nevidím důvod, proč bychom nemohli uhrát body i tam,“ dodává Břečka.

Utkání 19. ligového kola mezi olomouckou Sigmou a Slováckem se odehraje v sobotu 3. března od 15:00 hod. na Andrově stadionu v Olomouci.


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Břečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 09:27
> všechna videa
FANSHOP
Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Povlečení Slovácko

Povlečení Slovácko
1150 Kč

Tričko Slovácko modré

Tričko Slovácko modré
390 Kč

Hrnek Slovácko vánoční edice

Hrnek Slovácko vánoční edice
190 Kč

Hrnek pruhovaný

Hrnek pruhovaný
190 Kč

Body dětské

Body dětské
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Daníček: Hrajeme o své jméno a jméno klubu včera, 14:28
Daníček: Hrajeme o své jméno a jméno klubu

Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím středa, 22. 5. 2019 10:50
Zajíc: Chceme se rozloučit vítězstvím

Víkendové výsledky mládežnických celků úterý, 21. 5. 2019 11:25
Víkendové výsledky mládežnických celků

Juniorka porazila Mladou Boleslav pondělí, 20. 5. 2019 18:28
Juniorka porazila Mladou Boleslav

Jan Navrátil: Podali jsme špatný výkon neděle, 19. 5. 2019 09:13
Jan Navrátil: Podali jsme špatný výkon

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace