Břečka: Ukázali jsme vnitřní sílu

pondělí, 26. 2. 2018 21:45
Břečka: Ukázali jsme vnitřní sílu
brecka030317.jpg

Běžela 83. minuta utkání a Slovácko zahrávalo rohový kop. Míč z kopačky Jakuba Petra hlavičkoval Tomáš Břečka a moc nechybělo, aby šlo Slovácko v zápase se Spartou Praha do vedení.

„Byl to klasický roh. Od nás stoperů se čeká, že při standardních situacích se budeme dostávat do zakončení. Přehlavičkoval jsem v souboji Zahustela, ale bohužel nemělo to patřičnou razanci a gólman Sparty míč vyškrábl na rohový kop,“ vrací se Břečka k velké šanci Slovácka.

„První poločas nebyl z naší strany dobrý. Sparta na nás vletěla a my jsme navíc neplnili předzápasové pokyny, které jsme dostali od trenérů. O poločase jsme si k tomu něco řekli a druhý poločas se rapidně změnil. Paradoxně jsme dostali branku, ale pak jsme ukázali vnitřní sílu a dokázali vyrovnat,“ pokračuje Břečka, který si pochvaluje spolupráci se Standou Hofmannem.

„S Hofym spolu hrajeme již dlouho, jsme na sebe zvyklí, takže víme, co od sebe můžeme čekat. V přípravě i na tréninku nicméně zkoušíme různé kombinace, takže i kdyby někdo vypadl, třeba kvůli kartám, tak jsme připravení na další varianty,“ říká jeden ze sedmi odchovanců Slovácka, kteří do utkání se Spartou nastoupili. 

Slovácko v dalším kole zajíždí na půdu třetí Olomouce a podle slov Tomáše Břečky může Slovácko překvapit i tam.

„Jarní výsledky ukazují, že uspět může každý s každým. Olomouc měla fantastický podzim, ale my jsme v prvních dvou kolech ukázali, že jakousi sílu máme a budeme se snažit potvrdit to i v Olomouci,“ vysvětluje a poukazuje na výsledky v Ostravě a se Spartou Praha.

„Vnímali jsme hlasy, že z prvních tří kol nemusíme mít ani bod, ale my jsme si celkem věřili a nakonec jsme ve dvou kolech získali čtyři body. Vyhráli jsme v Ostravě, která v zimě hodně posilovala a uhráli jsme bod i se silnou Spartou, takže do Olomouce jedeme v psychické pohodě a nevidím důvod, proč bychom nemohli uhrát body i tam,“ dodává Břečka.

Utkání 19. ligového kola mezi olomouckou Sigmou a Slováckem se odehraje v sobotu 3. března od 15:00 hod. na Andrově stadionu v Olomouci.


Článek je přiřazen k hráči: Tomáš Břečka.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
neděle, 11. 11. 2018 15:28
> všechna videa
FANSHOP
Půllitr Slovácko pískovaný

Půllitr Slovácko pískovaný
390 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Šála Jsem modrobílý

Šála Jsem modrobílý
350 Kč

Peněženka

Peněženka
490 Kč

Vlajka 1.FCS

Vlajka 1.FCS
190 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Ohlasy po zápase s Libercem včera, 11:44
VIDEO: Ohlasy po zápase s Libercem

U19 a U17: Ve Zlíně prohra a výhra včera, 11:39
U19 a U17: Ve Zlíně prohra a výhra

U18 a U16: S Hanáckou Slavií výhra a prohra včera, 11:35
U18 a U16: S Hanáckou Slavií výhra a prohra

Juniorka Slovácka porazila Třinec 4:2 neděle, 11. 11. 2018 13:58
Juniorka Slovácka porazila Třinec 4:2

VIDEO: Tiskovka s Martinem Svědíkem sobota, 10. 11. 2018 21:20
VIDEO: Tiskovka s Martinem Svědíkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace