B-tým: Jan Kliment hattrickem sestřelil Vyškov

neděle, 30.08.2020 14:44

Rezervní tým Slovácka si po třech remízách připsal domácí výhru nad MFK Vyškov s výsledkem 4:1. Hattrickem se v zápase blýskl Jan Kliment. Čtvrtou branku pak zaznamenal Filip Kubala.

V prvním poločase viděli fanoušci tři branky. Slovácko šlo do vedení v 15. minutě, kdy se po rychlém protiútoku prosadil hlavou Jan Kliment. Hosté však dokázali vyrovnat o deset minut později kdy se prosadil Pavel Simr. Těsně před poločasovou přestávkou však znovu udeřilo Slovácko a opět to byl Kliment.

Ve druhém poločase viděli diváci na stadionu v Kunovicích další dvě branky. Nejprve se v 77. minutě po centru Rezka prosadil Filip Kubala a o tři minuty později pečetil vítězství Slovácka Jan Kliment, který byl ve správný čas na správném místě ze dvou metrů dorážel míč do prázdné branky.