B-tým prohrál v Hlučíně

neděle, 12.04.2015 13:50

Druhou prohru v řadě zaznamenal rezervní tým Slovácka, který v rámci dvacátého kola zavítal do Hlučína. Domácí utkání rozhodli v první polovině, když vsítili dvě branky. Hlučínští fanoušci mohli sledovat zajímavý zápas s krkolomnou zápletkou. Hostující brankář Daněk totiž musel na začátku druhého poločasu po druhé žluté do sprch.

Slovácko i ve 20. kole MSFL hojně využili hráče širšího ligového kádru. Jenže ti hned v desáté minutě kapitulovali, když se hlavou prosadil domácí Heinik. Následně mohl vedení domácích navýšit Dostál, ale v dobré pozici minul. Na druhé straně mohl po půlhodince hry srovnávat Civić, ale hlavičkoval mimo. Před koncem poločasu složil Daněk ve vápně Hanuse, dostal žlutou a čelil penaltě, kterou sám faulovaný proměnil.

Divoký začátek druhého poločasu vyústil v druhou žlutou kartu pro brankáře Slovácka Daňka. Béčko muselo hrát o deseti, mezi tři tyče se postavil Nemrava. Ten se následně opravdu zapotil při šancích aktivního Hanuse. V závěru zápasu se Slovácko snažilo alespoň zkorigovat výsledek, ale neuspělo a prohrálo 0:2.

FC Hlučín – 1. FC Slovácko B 2:0 (2:0)

Branky: 10. Heinik, 40. Hanus (pen.)

1. FC Slovácko B: Daněk (do 57. min.) – Jeleček, Havlík, Holek, Michna (58. Nemrava), Zajíc, Sadílek, Civič, Prajza, Galuška, Mezlík "C"

Lavička: Nemrava – Pílka, Machač, Groulík, Rusňák.