B-tým ztratil zápas v závěru

neděle, 27. 9. 2015 17:17

Osmé kolo MSFL nabídlo souboj Slovácka B s nováčkem soutěže z Mohelnice. Domácí diktovali po větší část prvního poločasu tempo. Za aktivitu byli odměněni dvěma pokutovými kopy, které proměnil Bartoš. Ve druhé půli však nevyužili nabídnuté šance a soupeř v poslední desetiminutovce nedůslednost potrestal dvěma brankami. Zápas tak skončil remízou.

Cestu si na kunovický stadion v neděli našlo 81 diváků. Ti sledovali, jak se hladové Slovácko v čele s kapitánem Radou pustilo do útočení. V 8. minutě se po faulu na Machalíka postavil k exekuci penalty Jan Bartoš a proměnil. Přestože náznaků bylo ze strany Slovácka několik, žádná větší šance se nekonala. Až ve 45. minutě byl ve vápně povalen Galuška a Bartoš se mohl postavit k zahrání další penalty. Po jejím zahrání svítil na tabuli průběžný výsledek 2:0.

Druhý poločas nabídl více méně stejný obrázek. Do šancí se dostávali především mladíci jako Chýla, Kubala či Machalík. Vázlo však především zakončení. A tak soupeř trestal. Nejdříve Jan Fišara nádhernou ránou ze střední vzdálenosti snížil, potom mohl sám vyrovnat, ale vychytal jej Daněk. Rozhodnutí tak muselo přijít v poslední minutě, kdy se na zadní tyči po standardce objevil úplně volný kapitán hostů Roman Kuba a vyrovnal na konečných 2:2.

Branky: 8. Bartoš (pen.), 45. Bartoš (pen.) – 81. Fišara, 90+1. Kuba.

Sestava Slovácko B: Daněk – Galuška, Suchý, Rada, Chýla, Bartoš (46. Ťok), Machalík, Kubala (84. Tesař), Vinkler (77. Fojtášek), Chvátal, Košút.

Lavička: Semanko – Fojtášek, Prajza, Pilka, Tesař, Ťok.