Bylo v našich silách Jablonec porazit

pátek, 04.09.2020 08:00
Bylo v našich silách Jablonec porazit
cicilia040920.jpg

Běžela 48. minuta a po rohovém kopu Milan Petržela zatáhl odražený míč a od brankové čáry prudce centroval. Gólman Hrubý míč vyrazil jen k Riginu Ciciliovi, který hlavou poslal míč do sítě - „Bylo skvělé vstřelit branku a slyšet fanoušky vyvolávat mé jméno,“ říká Cicilia, pro kterého to byl první gól v české lize.

„První půlka byla z naší strany hodně aktivní a scházela tomu jen branka. Věřím, že kdybychom v prvním poločase skórovali, tak by se zápas vyvíjel jinak a dotáhli bychom ho do vítězného konce,“ vrací se ke svému prvnímu domácímu zápasu Cicilia, který si tak mohl užít vyvolávání jména od fanoušků.

„Bylo to velmi příjemné. Sice jsem na stadionu už několikrát trénoval, ale hrát zápas je úplně něco jiného. Bylo skvělé vstřelit branku a slyšet fanoušky vyvolávat mé jméno. Bohužel, výsledek nám domácí premiéru trošku pokazil.“ vysvětluje Cicilia a hledá příčinu.

„Po vedoucí brance jsme trochu polevili a nebyla tam z naší strany taková aktivita, jako třeba v první půli. Z toho se musíme poučit. Určitě jsme měli na to, abychom zápas s Jabloncem dotáhli do vítězného konce,“ pokračuje vytáhlý útočník, který si často chodil pro míče i do hloubi pole.

„Já hraji s balonem velmi rád, takže se stává, že při naší rozehrávce jsem víc aktivní a chodím si pro míče třeba i na vlastní půlku. Rád nahrávám a vytvářím šance i pro druhé. Být pouze na hrotu a čekat na míč není můj styl,“ vysvětluje.

„Je tady super parta v kabině a i na hřišti. Myslím si, že si to sedá a budeme se ve hře ještě zlepšovat,“ věří letní posila, která přišla z nizozemského Eindhovenu. Přesun z několikasettisícového města však nebyl pro Rigina žádný problém.

„Ptá se mě na to hodně lidí, jak se sžívám s menším městem. Řekl bych, že je to všude stejné. Kdekoliv působíte, tak se tam musíte adaptovat,“ dodává závěrem rodák z Curacaa.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 17.06.2021 15:01
> všechna videa
FANSHOP
Vak na boty bílý

Vak na boty bílý
250 Kč

Podsedák 2020

Podsedák 2020
350 Kč

Trenýrky Nike tmavě modré

Trenýrky Nike tmavě modré
360 a 440 Kč

Šála Modrobílé srdce mé světle modrá

Šála Modrobílé srdce mé světle modrá
350 Kč

Zimní čepice dětská

Zimní čepice dětská
290 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
FOTO: Slovácko zahájilo letní přípravu včera, 17:18
FOTO: Slovácko zahájilo letní přípravu

Na Slovácko přichází Šašinka a Holzer čtvrtek, 17.06.2021 15:00
Na Slovácko přichází Šašinka a Holzer

Příprava odstartovala kondičními testy středa, 16.06.2021 19:39
Příprava odstartovala kondičními testy

V Konferenční lize do Bulharska středa, 16.06.2021 14:30
V Konferenční lize do Bulharska

LOS: Slovácko začne ligu v Liberci středa, 16.06.2021 13:15
LOS: Slovácko začne ligu v Liberci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace