Civič vystřelil remízu s West Hamem

úterý, 19. 7. 2016 20:32
westham190716.JPG

Slovácko překvapivě remizovalo po dobrém výkonu s West Hamem United 2:2. Angličané sice vedli 2:0, ale dvě branky Eldara Civiče rozhodly o remíze.

V úvodu zápasu nebylo k vidění mnoho příležitostí, oba brankáři mohli být v klidu. Za zmínku stojí pouze Samuelsenova hlavička nad nebo nepovedený pokus Diviše z pravé strany. Po deseti minutách se misky vah převážily na stranu anglického týmu, ale šance Valencii nenašla branku.

Na druhé straně hrozili po centrech Biolek a Diviš, ale ani Randolph neměl práci. Skóre zápasu otevřel povedenou ranou Mark Noble. Slovácko mohlo srovnat po poločase, ale Košút před svým zásahem fauloval.

Naopak na druhé straně se hlavičkou prosadil Ashley Fletcher a zvýšil na 2:0. O snížení se pokusil Ťok, ale našel jen soupeřova brankáře. West Ham byl následně lepší, ale do vyložených šancí se nedostával.

Naopak do velké příležitosti se dostal Ťok, ale neprostřelil bránícího stopera. Následně tyčku nastřelil v dobré příležitosti Koro Koné. Na 1:2 upravil před koncem zápasu po rohovém kopu Eldar Civič, míč mu na hlavu posadil střídající Ťok. Minutu před koncem Civič dokonce vyrovnal, když pohotovou ránou nedal Spiegelovi šanci.

West Ham United - 1. FC Slovácko 2:2 (1:0)

Branky: 36. Noble, 52. Fletcher – 85. Civič, 89. Civič

Základní sestavy:

West Ham United: Randolph (71. Spiegel) – Byram, Burke, Rice (74. Martinez), Page (46. Antonio) – Noble (46. Kouyate), Cullen, Obiang (69. Browne) – Samuelsen (46. Quina), Valencia (46. Fletcher), Feghouli (46. Tore).

Slovácko: Heča (46. Daněk) – Reinberk (72. Chyla), Rada, Košút, Šimko – Šumulikoski, Daníček – Biolek (55. Civič), Havlík (55. Ťok), Kerbr (74. K. Koné) – Diviš.