Daníček: Bylo to zbytečné vyloučení

středa, 09.12.2020 20:03
Daníček: Bylo to zbytečné vyloučení
danicek140620.jpg

Běžela 20. minuta utkání na půdě libereckého Slovanu a kapitán Slovácka Vlastimil Daníček zatáhl za dres Jana Matouška, který se dostával do vyložené šance - „Bylo to z mé strany zbytečné. Hned po odpískání mi bylo jasné, že to bude penalta,“ říká odchovanec Slovácka, který tak musel předčasně opustit hřiště,

„Nezachytil jsem Matouška včas a zatáhl jsem ho za dres. Přišla penalta a pro mě i červená karta. Z vyloučení jsem byl v první moment překvapený, ale bylo nám vysvětleno, že podle regulí to tak je správně. Každopádně naštvaný jsem byl hlavně sám na sebe. Měl jsem to vyřešit jinak,“ vrací se k penaltě a vyloučení Daníček.

„Hráčům jsem se, za to že jsem je oslabil, samozřejmě omluvil hned o poločase. Naštěstí se kluci semkli a nakonec vybojovali cenný bod za remízu 1:1. Musím říct, že to kluci fakt odmakali. Myslím si, že jsme mohli v Liberci tentokrát přerušit nepříznivou bilanci, o to víc mě mrzí, že jsem tým takto oslabil. Kluky ten bod stál spoustu sil, ale ještě jednou jim za něj chci poděkovat,“ pokračuje Daníček. Zbylých 70 minut sledoval mimo hřiště.

„Zápas jsem pak sledoval z tribuny. Je to mnohem víc stresující, jak být na hřišti, protože člověk cítí bezmoc, když nemůže týmu pomoct. Strašně mě to štvalo. Když Rambo vyrovnal, tak jsem měl velkou radost, ale zároveň jsem věděl, že ještě není konec. V závěru se utkání mohlo rozhodnout na obě strany. Domácí nastřelili tyčku a my jsme měli v posledních vteřinách možnost zajímavé standardní situace. Remíza je ale nakonec asi spravedlivá,“ popisuje kapitán týmu, který bude muset pásku v následujících zápasech přenechat někomu jinému.

„Bohužel při vyloučení, když dostanete přímo červenou kartu, tak následuje stopka na dva zápasy, takže se obávám, že zápas se Spartou a v Brně budu sledovat mimo hřiště. Já ale věřím, že to kluci na hřišti zvládnou,“ dodává.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 09:20
> všechna videa
FANSHOP
Půllitr vroubkovaný

Půllitr vroubkovaný
179 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Podsedák

Podsedák
330 Kč

Šortky Puma bílé

Šortky Puma bílé
490 a 590 Kč

Kartáček Slovácko

Kartáček Slovácko
190 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Hodnocení nedohraných soutěží včera, 14:00
Hodnocení nedohraných soutěží

Tomič: Sérii Bohemky chceme přerušit středa, 12.05.2021 16:00
Tomič: Sérii Bohemky chceme přerušit

Na Bohemku permice C1, C2, C3, C5, C6 a C7 úterý, 11.05.2021 10:00
Na Bohemku permice C1, C2, C3, C5, C6 a C7

TVS: Milan Petržela po výhře v Karviné pondělí, 10.05.2021 07:37
TVS: Milan Petržela po výhře v Karviné

TVS: Martin Svědík po zápase s Karviné neděle, 09.05.2021 19:52
TVS: Martin Svědík po zápase s Karviné

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace