Daníček: Bylo to zbytečné vyloučení

středa, 09.12.2020 20:03
Daníček: Bylo to zbytečné vyloučení
danicek140620.jpg

Běžela 20. minuta utkání na půdě libereckého Slovanu a kapitán Slovácka Vlastimil Daníček zatáhl za dres Jana Matouška, který se dostával do vyložené šance - „Bylo to z mé strany zbytečné. Hned po odpískání mi bylo jasné, že to bude penalta,“ říká odchovanec Slovácka, který tak musel předčasně opustit hřiště,

„Nezachytil jsem Matouška včas a zatáhl jsem ho za dres. Přišla penalta a pro mě i červená karta. Z vyloučení jsem byl v první moment překvapený, ale bylo nám vysvětleno, že podle regulí to tak je správně. Každopádně naštvaný jsem byl hlavně sám na sebe. Měl jsem to vyřešit jinak,“ vrací se k penaltě a vyloučení Daníček.

„Hráčům jsem se, za to že jsem je oslabil, samozřejmě omluvil hned o poločase. Naštěstí se kluci semkli a nakonec vybojovali cenný bod za remízu 1:1. Musím říct, že to kluci fakt odmakali. Myslím si, že jsme mohli v Liberci tentokrát přerušit nepříznivou bilanci, o to víc mě mrzí, že jsem tým takto oslabil. Kluky ten bod stál spoustu sil, ale ještě jednou jim za něj chci poděkovat,“ pokračuje Daníček. Zbylých 70 minut sledoval mimo hřiště.

„Zápas jsem pak sledoval z tribuny. Je to mnohem víc stresující, jak být na hřišti, protože člověk cítí bezmoc, když nemůže týmu pomoct. Strašně mě to štvalo. Když Rambo vyrovnal, tak jsem měl velkou radost, ale zároveň jsem věděl, že ještě není konec. V závěru se utkání mohlo rozhodnout na obě strany. Domácí nastřelili tyčku a my jsme měli v posledních vteřinách možnost zajímavé standardní situace. Remíza je ale nakonec asi spravedlivá,“ popisuje kapitán týmu, který bude muset pásku v následujících zápasech přenechat někomu jinému.

„Bohužel při vyloučení, když dostanete přímo červenou kartu, tak následuje stopka na dva zápasy, takže se obávám, že zápas se Spartou a v Brně budu sledovat mimo hřiště. Já ale věřím, že to kluci na hřišti zvládnou,“ dodává.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 12:53
> všechna videa
FANSHOP
Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Tričko Slovácko Navy

Tričko Slovácko Navy
290 a 390 Kč

Tričko Slovácko šedé

Tričko Slovácko šedé
390 Kč

Dres replika Puma Electric Blue 2019/2020

Dres replika Puma Electric Blue 2019/2020
790 a 990 Kč

Otvírák na přívěsku

Otvírák na přívěsku
49 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi včera, 06:55
Jurečka: Trenér nás drží nohama na zemi

Přihraj:Král asistencí pro Lukáše Sadílka čtvrtek, 21.01.2021 13:57
Přihraj:Král asistencí pro Lukáše Sadílka

Kliment: Tři body jsme urvali srdíčkem čtvrtek, 21.01.2021 06:20
Kliment: Tři body jsme urvali srdíčkem

VIDEO: Trenér Svědík po zápase v Ostravě středa, 20.01.2021 19:55
VIDEO: Trenér Svědík po zápase v Ostravě

Slovácko porazilo venku Baník 2:1 středa, 20.01.2021 18:07
Slovácko porazilo venku Baník 2:1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace