Daníček: Chceme potvrdit body s Plzní

úterý, 22.12.2020 22:58
Daníček: Chceme potvrdit body s Plzní
danicek221220.JPG

Sobota, středa, sobota, středa a ve čtvrtek Štědrý den... Česká liga nabrala na obrátkách a již zítra čeká Slovácko poslední utkání roku 2020, ve kterém kapitán týmu Vlastimil Daníček povede tým na půdě Mladé Boleslavi. Jestli nastoupí na postupu defenzivního záložníka, a nebo v obraně se uvidí ve středu úderem 15:00 hod. 

„Jsou tam jinačí úkoly, ale stačí mi jeden dva tréninky a dostanu se do toho, takže s tím nemám problém,“ říká Daniček, který v posledním zápase nastoupil na stoperu a Slovácko senzačně zvítězilo 4:0.

„Čekal jsem tuhý boj a to se potvrdilo, akorát my jsme Plzeň nepustili do větších šancí a pomohl nám poločasový výsledek 1:0. O přestávce jsme si i tak vytkli nějaké chyby, a i když nás ve druhém poločas na několik minut zatlačili, tak jsme pozorně bránili a podařilo se nám zvýšit na 2:0. Pak již to bylo na dobré cestě,“ vrací se k nedělnímu utkání Daníček

Před zápasem přitom zaznívaly i hlasy - „jak chcete vyhrát, když nepostavíte útočníka?"

„Venca Jurečka ukázal, že může být na hrotu alternativou. Podstoupil spoustu soubojů a udržel dost míčů. My si pořád říkáme, že ofenziva a defenziva jsou spojené nádoby a to se v zápase potvrdilo. Pak mohou skórovat i jiní hráči než jen útočníci,“ vysvětluje a hned přepne na středeční zápas s Mladou Boleslaví.

„Těžký soupeř, jehož kvalita neodpovídá posledním výsledkům. V Mladé Boleslavi to je vždycky těžký zápas. Očekávám tam tuhý boj, ale my tam chceme potvrdit body ze zápasu s Plzní, takže tam jedem uspět,“ říká a nepřipouští si myšlenku, že špatná série Mladé Boleslavi, která dokonce vyměnila trenéra, musí skončit.

„Takto člověk nesmí vůbec přemýšlet. My tam jedeme s čistou hlavou, chceme tam vyhrát a tečka,“ odmítá. O to více mohou Slovácko mrzet zápasy, které výsledkově nezvládlo.

„Samozřejmě že nás to mrzí, ale už to nevrátíme. Ty zápasy teď jdou tak rychle po sobě, že není ani čas nad tím přemýšlet a jdeme s čistou hlavou do dalšího zápasu. Ukazuje se ale, že liga je opravdu vyrovnaná a nevyzpytatelná. Každý může vyhrát s každým, což se na výsledcích jenom potvrzuje,“ dodává Daníček.

Utkání 14. ligového kola mezi Mladou Boleslaví a Slováckem se odehraje ve středu od 15:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:17
> všechna videa
FANSHOP
Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

Baby tepláky Slovácko modré

Baby tepláky Slovácko modré
390 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Šála elegant

Šála elegant
390 Kč

Placatka Slovácko

Placatka Slovácko
290 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka před EKL s Plovdivem včera, 21:56
VIDEO: Tiskovka před EKL s Plovdivem

FOTO: Trénink před odvetou s Plovdivem včera, 19:27
FOTO: Trénink před odvetou s Plovdivem

Info pro fanoušky k zápasu s Plovdivem pondělí, 26.07.2021 22:00
Info pro fanoušky k zápasu s Plovdivem

Informace k prodeji vstupenek na UECL pondělí, 26.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

VIDEO: Milan Petržela po zápase v Liberci pondělí, 26.07.2021 09:00
VIDEO: Milan Petržela po zápase v Liberci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace