Daníček: Chceme potvrdit body s Plzní

úterý, 22.12.2020 22:58
Daníček: Chceme potvrdit body s Plzní
danicek221220.JPG

Sobota, středa, sobota, středa a ve čtvrtek Štědrý den... Česká liga nabrala na obrátkách a již zítra čeká Slovácko poslední utkání roku 2020, ve kterém kapitán týmu Vlastimil Daníček povede tým na půdě Mladé Boleslavi. Jestli nastoupí na postupu defenzivního záložníka, a nebo v obraně se uvidí ve středu úderem 15:00 hod. 

„Jsou tam jinačí úkoly, ale stačí mi jeden dva tréninky a dostanu se do toho, takže s tím nemám problém,“ říká Daniček, který v posledním zápase nastoupil na stoperu a Slovácko senzačně zvítězilo 4:0.

„Čekal jsem tuhý boj a to se potvrdilo, akorát my jsme Plzeň nepustili do větších šancí a pomohl nám poločasový výsledek 1:0. O přestávce jsme si i tak vytkli nějaké chyby, a i když nás ve druhém poločas na několik minut zatlačili, tak jsme pozorně bránili a podařilo se nám zvýšit na 2:0. Pak již to bylo na dobré cestě,“ vrací se k nedělnímu utkání Daníček

Před zápasem přitom zaznívaly i hlasy - „jak chcete vyhrát, když nepostavíte útočníka?"

„Venca Jurečka ukázal, že může být na hrotu alternativou. Podstoupil spoustu soubojů a udržel dost míčů. My si pořád říkáme, že ofenziva a defenziva jsou spojené nádoby a to se v zápase potvrdilo. Pak mohou skórovat i jiní hráči než jen útočníci,“ vysvětluje a hned přepne na středeční zápas s Mladou Boleslaví.

„Těžký soupeř, jehož kvalita neodpovídá posledním výsledkům. V Mladé Boleslavi to je vždycky těžký zápas. Očekávám tam tuhý boj, ale my tam chceme potvrdit body ze zápasu s Plzní, takže tam jedem uspět,“ říká a nepřipouští si myšlenku, že špatná série Mladé Boleslavi, která dokonce vyměnila trenéra, musí skončit.

„Takto člověk nesmí vůbec přemýšlet. My tam jedeme s čistou hlavou, chceme tam vyhrát a tečka,“ odmítá. O to více mohou Slovácko mrzet zápasy, které výsledkově nezvládlo.

„Samozřejmě že nás to mrzí, ale už to nevrátíme. Ty zápasy teď jdou tak rychle po sobě, že není ani čas nad tím přemýšlet a jdeme s čistou hlavou do dalšího zápasu. Ukazuje se ale, že liga je opravdu vyrovnaná a nevyzpytatelná. Každý může vyhrát s každým, což se na výsledcích jenom potvrzuje,“ dodává Daníček.

Utkání 14. ligového kola mezi Mladou Boleslaví a Slováckem se odehraje ve středu od 15:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:15
> všechna videa
FANSHOP
Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá dětská

Kšiltovka Slovácko bílá dětská
299 Kč

Polštář FCS 2019

Polštář FCS 2019
300 Kč

Dres replika Puma White

Dres replika Puma White
790 a 990 Kč

Propiska bílá

Propiska bílá
45 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Daníček po zápase s Karvinou před 2 hodinami
VIDEO: Daníček po zápase s Karvinou

Reakce trenéra po zápase s Karvinou včera, 20:36
Reakce trenéra po zápase s Karvinou

Slovácko porazilo Karvinou včera, 18:00
Slovácko porazilo Karvinou

Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou pátek, 15.01.2021 21:29
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvinou

Filip Kubala vyhlíží utkání s Karvinou středa, 13.01.2021 20:31
Filip Kubala vyhlíží utkání s Karvinou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace