Daníček: Chceme využít domácího prostředí

čtvrtek, 21. 11. 2019 07:41
Daníček: Chceme využít domácího prostředí
danicek020819.jpg

Slovácko v reprezentační přestávce dobíjelo baterky před dalším domácím zápasem. Tentokrát do přestávky šli hráči po prohře v Českých Budějovicích a jak přiznává kapitán Vlastimil Daníček, tak to nebylo optimální.

„Jak se říká, že před reprezentační přestávkou je důležité vyhrát, tak je to pravda, protože pokud jdete do repre přestávky po prohře, tak se v tom déle hrabete a člověk to má v hlavě. S Budějovicemi jsme prohráli dvakrát v sezoně, což jsme nechtěli. Nechali jsme se tam navíc asi strhnout verdiktem rozhodčího, což se projevilo na naší koncentraci,“ vrací se k prohře na půdě Českých Budějovic Daníček, který přiblížil i dění v reprezentační přestávce. 

„Byl tvrdší blok, kdy jsme si trochu zaběhali a něco zaposilovali. Někteří kluci byli na repre a část kluků šlo o víkendu pomoct B-týmu, ale měli jsme i dva dny volna, takže jsme si mohli odpočinout s rodinou a vypnout hlavy,“ pokračuje Daníček, který zároveň vyhlíží nadcházející utkání s Jabloncem.

„Hodně těžké utkání. Jablonec se dlouhodobě drží nahoře. Mají to skvěle poskládané, jsou výborní do ofenzivy, ale my budeme chtít využit domácí prostředí,“ je si vědom síly soupeře odchovanec Slovácka, které má svému soupeři co vracet, vždyť v posledním utkání v Jablonci Slovácko prohrálo 0:6.

„My jsme si to tam pokazili sami, že jsme si nechali dát v závěru tolik gólů. Bylo to spíš o nás jak o nich,“ říká Daníček. Jablonci bude chybět několik hráčů, což by pro Slovácko mohla být jakási výhoda.

„Když vám ze základní sestavy vypadnou hráči, tak to samozřejmě může mít vliv, na druhou stranu Jablonec má široký kádr, kde můžou nahradit kvalitu, za kvalitu, ale my hlavně budeme chtít hrát naši hru a předvádět aktivní běhavý fotbal. Věřím, že za pomoci fanoušků utkání zvládneme,“ dodává Vlastimil Daníček.

Utkání 17. ligového kola mezi Slováckem a Jabloncem se odehraje na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti v pondělí 25. listopadu od 18:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pondělí, 9. 12. 2019 20:23
> všechna videa
FANSHOP
Kšiltovka modrá dětská

Kšiltovka modrá dětská
299 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

Kšiltovka Slovácko navy dětská

Kšiltovka Slovácko navy dětská
299 Kč

Štamprle Slovácko

Štamprle Slovácko
60 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Tričko Slovácko Navy

Tričko Slovácko Navy
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Hellebrand: Neskutečně jsem si to užil pondělí, 9. 12. 2019 15:44
Hellebrand: Neskutečně jsem si to užil

VIDEO: Tiskovka po zápase s Plzní sobota, 7. 12. 2019 20:58
VIDEO: Tiskovka po zápase s Plzní

Slovácko porazilo doma Plzeň sobota, 7. 12. 2019 19:29
Slovácko porazilo doma Plzeň

Daníček: Chybí nám hlavně vstřelené branky čtvrtek, 5. 12. 2019 21:43
Daníček: Chybí nám hlavně vstřelené branky

Informace k prodeji vstupenek na Plzeň středa, 4. 12. 2019 08:28
Informace k prodeji vstupenek na Plzeň

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace