Daníček: Chceme využít domácího prostředí

čtvrtek, 21. 11. 2019 07:41
Daníček: Chceme využít domácího prostředí
danicek020819.jpg

Slovácko v reprezentační přestávce dobíjelo baterky před dalším domácím zápasem. Tentokrát do přestávky šli hráči po prohře v Českých Budějovicích a jak přiznává kapitán Vlastimil Daníček, tak to nebylo optimální.

„Jak se říká, že před reprezentační přestávkou je důležité vyhrát, tak je to pravda, protože pokud jdete do repre přestávky po prohře, tak se v tom déle hrabete a člověk to má v hlavě. S Budějovicemi jsme prohráli dvakrát v sezoně, což jsme nechtěli. Nechali jsme se tam navíc asi strhnout verdiktem rozhodčího, což se projevilo na naší koncentraci,“ vrací se k prohře na půdě Českých Budějovic Daníček, který přiblížil i dění v reprezentační přestávce. 

„Byl tvrdší blok, kdy jsme si trochu zaběhali a něco zaposilovali. Někteří kluci byli na repre a část kluků šlo o víkendu pomoct B-týmu, ale měli jsme i dva dny volna, takže jsme si mohli odpočinout s rodinou a vypnout hlavy,“ pokračuje Daníček, který zároveň vyhlíží nadcházející utkání s Jabloncem.

„Hodně těžké utkání. Jablonec se dlouhodobě drží nahoře. Mají to skvěle poskládané, jsou výborní do ofenzivy, ale my budeme chtít využit domácí prostředí,“ je si vědom síly soupeře odchovanec Slovácka, které má svému soupeři co vracet, vždyť v posledním utkání v Jablonci Slovácko prohrálo 0:6.

„My jsme si to tam pokazili sami, že jsme si nechali dát v závěru tolik gólů. Bylo to spíš o nás jak o nich,“ říká Daníček. Jablonci bude chybět několik hráčů, což by pro Slovácko mohla být jakási výhoda.

„Když vám ze základní sestavy vypadnou hráči, tak to samozřejmě může mít vliv, na druhou stranu Jablonec má široký kádr, kde můžou nahradit kvalitu, za kvalitu, ale my hlavně budeme chtít hrát naši hru a předvádět aktivní běhavý fotbal. Věřím, že za pomoci fanoušků utkání zvládneme,“ dodává Vlastimil Daníček.

Utkání 17. ligového kola mezi Slováckem a Jabloncem se odehraje na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti v pondělí 25. listopadu od 18:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 3 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Klíčenka Slovácko hnědá kůže

Klíčenka Slovácko hnědá kůže
99 Kč

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz
200 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Dres replika Puma Electric Blue 2019/2020

Dres replika Puma Electric Blue 2019/2020
790 a 990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Slovácko na soustředění v Turecku včera, 09:51
Slovácko na soustředění v Turecku

Zahustel: Slovácko byla varianta číslo jedna neděle, 26. 1. 2020 09:46
Zahustel: Slovácko byla varianta číslo jedna

Slovácko v přípravě podlehlo Uničovu 1:2 sobota, 25. 1. 2020 13:25
Slovácko v přípravě podlehlo Uničovu 1:2

Ondřej Zahustel posílí 1.FCS pátek, 24. 1. 2020 10:00
Ondřej Zahustel posílí 1.FCS

B-tým: V plné přípravě je rovněž Juniorka čtvrtek, 23. 1. 2020 13:38
B-tým: V plné přípravě je rovněž Juniorka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace