Daníček: Chceme využít domácího prostředí

čtvrtek, 21.11.2019 07:41
Daníček: Chceme využít domácího prostředí
danicek020819.jpg

Slovácko v reprezentační přestávce dobíjelo baterky před dalším domácím zápasem. Tentokrát do přestávky šli hráči po prohře v Českých Budějovicích a jak přiznává kapitán Vlastimil Daníček, tak to nebylo optimální.

„Jak se říká, že před reprezentační přestávkou je důležité vyhrát, tak je to pravda, protože pokud jdete do repre přestávky po prohře, tak se v tom déle hrabete a člověk to má v hlavě. S Budějovicemi jsme prohráli dvakrát v sezoně, což jsme nechtěli. Nechali jsme se tam navíc asi strhnout verdiktem rozhodčího, což se projevilo na naší koncentraci,“ vrací se k prohře na půdě Českých Budějovic Daníček, který přiblížil i dění v reprezentační přestávce. 

„Byl tvrdší blok, kdy jsme si trochu zaběhali a něco zaposilovali. Někteří kluci byli na repre a část kluků šlo o víkendu pomoct B-týmu, ale měli jsme i dva dny volna, takže jsme si mohli odpočinout s rodinou a vypnout hlavy,“ pokračuje Daníček, který zároveň vyhlíží nadcházející utkání s Jabloncem.

„Hodně těžké utkání. Jablonec se dlouhodobě drží nahoře. Mají to skvěle poskládané, jsou výborní do ofenzivy, ale my budeme chtít využit domácí prostředí,“ je si vědom síly soupeře odchovanec Slovácka, které má svému soupeři co vracet, vždyť v posledním utkání v Jablonci Slovácko prohrálo 0:6.

„My jsme si to tam pokazili sami, že jsme si nechali dát v závěru tolik gólů. Bylo to spíš o nás jak o nich,“ říká Daníček. Jablonci bude chybět několik hráčů, což by pro Slovácko mohla být jakási výhoda.

„Když vám ze základní sestavy vypadnou hráči, tak to samozřejmě může mít vliv, na druhou stranu Jablonec má široký kádr, kde můžou nahradit kvalitu, za kvalitu, ale my hlavně budeme chtít hrát naši hru a předvádět aktivní běhavý fotbal. Věřím, že za pomoci fanoušků utkání zvládneme,“ dodává Vlastimil Daníček.

Utkání 17. ligového kola mezi Slováckem a Jabloncem se odehraje na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti v pondělí 25. listopadu od 18:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
čtvrtek, 24.09.2020 09:09
> všechna videa
FANSHOP
Podložka pod myš

Podložka pod myš
99 Kč

Šála Modrobílé srdce mé světle modrá

Šála Modrobílé srdce mé světle modrá
350 Kč

Sklenice na víno sada 6 ks

Sklenice na víno sada 6 ks
700 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Povlečení 2019

Povlečení 2019
1150 Kč

Tréninkové triko Puma modré

Tréninkové triko Puma modré
790 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Josef Mucha: Nechceme hrát zanďoura včera, 09:00
Josef Mucha: Nechceme hrát zanďoura

MOL CUP: Ve 3. kole poháru s Prostějovem čtvrtek, 24.09.2020 13:18
MOL CUP: Ve 3. kole poháru s Prostějovem

Stanislav Hofmann před zápasem na Slávii čtvrtek, 24.09.2020 10:58
Stanislav Hofmann před zápasem na Slávii

Vybavte se na podzim ve Fanshopu středa, 23.09.2020 15:45
Vybavte se na podzim ve Fanshopu

Kadlec: Formu jsme chtěli potvrdit i doma úterý, 22.09.2020 17:30
Kadlec: Formu jsme chtěli potvrdit i doma

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace