Daníček: Chybí nám hlavně vstřelené branky

čtvrtek, 5. 12. 2019 21:43
Daníček: Chybí nám hlavně vstřelené branky
danicek010419.jpg

V létě Slovácko dokázalo zvítězit na půdě Viktorie Plzeň senzačně 2:0 a potvrdit vítězství by chtělo i v domácím zápase. 

Bohužel Slovácko přišlo v zápase ve Zlíně o Ondřeje Šašinku, který si přivodil svalové zranění a do konce podzimní soutěže již nezasáhne. Otazník visí i nad Tomášem Zajícem. Přitom to byl právě Šašinka a Zajíc, kteří v Plzni dokázali skórovat. Že je to pro Slovácko komplikace si je vědom i kapitán Vlastimil Daníček.

„Dohromady mají na svém kontě deset branek, což je skoro polovina našich vstřelených branek, takže varianta, že nebude ani Šašinka a ani Zajíc samozřejmě pro nás komplikací je. Oba byli sehraní, a když byli stoprocentně zdraví, tak se pod nimi hrálo dobře. Na druhou stranu dostanou šanci jiní,“ říká Daníček

Slovácko v posledních třech zápasech získalo pouze bod za domácí remízu s Jabloncem. Po prohře v Českých Budějovicích a ve Zlíně však dle slov odchovance Slovácka není rozhodně v kabině nějaká poraženecká nálada.

„I když jsme z posledních třech zápasů získali pouze bod, tak nějaký tlak, nebo rozladění necítíme. Spíš chceme potvrdit domácí horkou půdu, že tady dokážeme hrát s kýmkoliv. V těch posledních zápasech to herně nebylo špatné, ale na krásu se nehraje. Chybí nám hlavně vstřelené branky,“ vysvětluje Daníček, který si je zároveň vědom, že kvalita bude přeci jen na straně plzeňského týmu.

Plzeň k nám pojede určitě v roli favorita. Kvalita na míči, kombinace a ve předu Krmenčík... Plzeň má zkrátka velkou kvalitu. Pokud chceme uspět, tak musí z naší strany přijít maximálně koncentrovaný výkon na hranici možností jednotlivců. Poslední zápasy jsme nebyli produktivní v koncovce. Doufám, že se to nyní zlomí,“ přeje si Daníček, který věří, že týmu pomůžou v posledním domácím zápase v tomto roce i fanoušci.

„Samozřejmě bude záležet hlavně na naší hře, nicméně budeme chtít fanoušky vtáhnout do zápasu a s jejich podporou máme určitě větší šanci uspět,“ dodává Daníček.

Utkání 19. ligového kola mezi Slováckem a Viktorií Plzeň se na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti odehraje v sobotu 7. prosince od 17:00 hod.


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 12. 1. 2020 19:29
> všechna videa
FANSHOP
Štamprle Slovácko

Štamprle Slovácko
60 Kč

Kšiltovka modrá dětská

Kšiltovka modrá dětská
299 Kč

Mikina Slovácko šedá

Mikina Slovácko šedá
990 Kč

Šála tkaná

Šála tkaná
350 Kč

Magnetka

Magnetka
20 Kč

Polštář FCS 2019

Polštář FCS 2019
300 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Michal Šmarda k přípravě a soustředění včera, 17:25
Michal Šmarda k přípravě a soustředění

Na závěr soustředění těsná prohra s Dinamem sobota, 18. 1. 2020 17:14
Na závěr soustředění těsná prohra s Dinamem

Lukáš Sadílek k soustředění v Chorvatsku čtvrtek, 16. 1. 2020 21:54
Lukáš Sadílek k soustředění v Chorvatsku

Slovácko porazilo Rijeku 2:1 středa, 15. 1. 2020 17:05
Slovácko porazilo Rijeku 2:1

Slovácko si na úvod soustředění zastřílelo úterý, 14. 1. 2020 17:58
Slovácko si na úvod soustředění zastřílelo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace