Daníček: Intenzita tréninků je stejná

pátek, 16.10.2020 12:28
Daníček: Intenzita tréninků je stejná
danicek020819.jpg

I když Vláda vyhlásila nouzový stav a i profesionální fotbalové soutěže byly do odvolání pozastaveny, tak A-tým i nadále trénuje a udržuje se v kondici - „Jedeme v režimu, jako bychom o víkendu hráli ligové utkání,“ říká kapitán Vlastimil Daniček.

„Podmínky jsou do jisté míry bojové. Převlékáme se doma a sjíždíme se auty momentálně kvůli dešti na umělou trávu do Kunovic. Ze začátku týdne jsme trénovali po skupinkách, měli jsme rozdělené hřiště abychom omezili kontakt, nepotkávali se a hřiště jsme měli rozdělené na zóny,“ říká kapitán Slovácka.

„Nyní máme dovolené trénovat normálně ve skupině, ale je to bez kabin, sprch a regenerace, takže se sjíždíme z domu, vyskáčeme z aut, potrénujeme a po tréninku hned zase nasedneme do auta jedeme zpět k rodinám,“ přibližuje s tím, že žádné úlevy v tréninku mužstvo nemá.

„Intenzita tréninků je stejná. Jedeme v režimu, jako bychom o víkendu hráli ligové utkání. Situace se může kdykoliv změnit, takže máme zachovaný tréninkový proces. Přípravu jsme měli těžkou, tak trenéři zvolili tento způsob,“ vysvětluje Daníček, který společně se třemi spoluhráči byl povolán i k náhradnímu týmu reprezentace.

„Byl to pro mě spíš super zážitek. Sice nás tam bylo celkem dost, ale alespoň jsme si dali spolu jeden trénink a nakonec se to rozpustilo. Měl jsem možnost mimo jiné nahlédnout, jak musí reprezentace fungovat v tomto přísném režimu. Měli jsme vlastní výtah, nechodili mezi patry ani mezi pokoji. Bylo to hodně omezené, ale i tak jsme si to užil,“ říká Daníček, který omezil pohyb mimo domov maximálně na procházky v přírodě.

„Myslím, že teď všichni chodí méně ven. Zavřeli restaurace, kavárny a i ten běžný městský život, kdy se člověk šel projít do města a nakoupit se hodně omezil. Když už někam jdeme, tak do přírody, nebo se projít k řece Moravě,“ dodává Daníček


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 11:04
> všechna videa
FANSHOP
Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá pánská

Kšiltovka Slovácko bílá pánská
350 Kč

Tréninková mikina Puma modrá

Tréninková mikina Puma modrá
1390 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Aroma do auta

Aroma do auta
69 Kč

Samolepka Slovácko

Samolepka Slovácko
89 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Baníkem před 7 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Baníkem

Navrátil: Čeká nás náročné utkání včera, 18:28
Navrátil: Čeká nás náročné utkání

Louda Auto novým partnerem FORTUNA:LIGY! pondělí, 18.01.2021 11:00
Louda Auto novým partnerem FORTUNA:LIGY!

VIDEO: Vít Nemrava po zápase s Karvinou pondělí, 18.01.2021 06:00
VIDEO: Vít Nemrava po zápase s Karvinou

Petržela: Po ráně do oka jsem neviděl neděle, 17.01.2021 12:09
Petržela: Po ráně do oka jsem neviděl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace