Daníček: Intenzita tréninků je stejná

pátek, 16.10.2020 12:28
Daníček: Intenzita tréninků je stejná
danicek020819.jpg

I když Vláda vyhlásila nouzový stav a i profesionální fotbalové soutěže byly do odvolání pozastaveny, tak A-tým i nadále trénuje a udržuje se v kondici - „Jedeme v režimu, jako bychom o víkendu hráli ligové utkání,“ říká kapitán Vlastimil Daniček.

„Podmínky jsou do jisté míry bojové. Převlékáme se doma a sjíždíme se auty momentálně kvůli dešti na umělou trávu do Kunovic. Ze začátku týdne jsme trénovali po skupinkách, měli jsme rozdělené hřiště abychom omezili kontakt, nepotkávali se a hřiště jsme měli rozdělené na zóny,“ říká kapitán Slovácka.

„Nyní máme dovolené trénovat normálně ve skupině, ale je to bez kabin, sprch a regenerace, takže se sjíždíme z domu, vyskáčeme z aut, potrénujeme a po tréninku hned zase nasedneme do auta jedeme zpět k rodinám,“ přibližuje s tím, že žádné úlevy v tréninku mužstvo nemá.

„Intenzita tréninků je stejná. Jedeme v režimu, jako bychom o víkendu hráli ligové utkání. Situace se může kdykoliv změnit, takže máme zachovaný tréninkový proces. Přípravu jsme měli těžkou, tak trenéři zvolili tento způsob,“ vysvětluje Daníček, který společně se třemi spoluhráči byl povolán i k náhradnímu týmu reprezentace.

„Byl to pro mě spíš super zážitek. Sice nás tam bylo celkem dost, ale alespoň jsme si dali spolu jeden trénink a nakonec se to rozpustilo. Měl jsem možnost mimo jiné nahlédnout, jak musí reprezentace fungovat v tomto přísném režimu. Měli jsme vlastní výtah, nechodili mezi patry ani mezi pokoji. Bylo to hodně omezené, ale i tak jsme si to užil,“ říká Daníček, který omezil pohyb mimo domov maximálně na procházky v přírodě.

„Myslím, že teď všichni chodí méně ven. Zavřeli restaurace, kavárny a i ten běžný městský život, kdy se člověk šel projít do města a nakoupit se hodně omezil. Když už někam jdeme, tak do přírody, nebo se projít k řece Moravě,“ dodává Daníček


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 2 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

Podsedák 2020

Podsedák 2020
350 Kč

Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Výhra nad Lokomotivem na postup nestačila včera, 22:12
Výhra nad Lokomotivem na postup nestačila

VIDEO: Tiskovka před EKL s Plovdivem středa, 28.07.2021 21:56
VIDEO: Tiskovka před EKL s Plovdivem

FOTO: Trénink před odvetou s Plovdivem středa, 28.07.2021 19:27
FOTO: Trénink před odvetou s Plovdivem

Info pro fanoušky k zápasu s Plovdivem pondělí, 26.07.2021 22:00
Info pro fanoušky k zápasu s Plovdivem

Informace k prodeji vstupenek na UECL pondělí, 26.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace