Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí

čtvrtek, 12.04.2018 09:00
Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí
danicek160817.jpg

V sobotu se na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje důležitá bitva o ligové body. Slovácko hostí brněnskou Zbrojovku a kapitán týmu Vlastimil Daníček věří, že Slovácko v důležitém zápase uspěje i díky pozitivní energii fanoušků. 

„Všichni víme, o co v tom zápase jde. Bude to velmi důležité a velmi těžké utkání, a tak bude potřeba trpělivost jak na hřišti, tak i v hledišti. My navíc musíme na hřišti jezdit já a věřím, že naši fanoušci nás poženou opět v pozitivním duchu,“ říká Vlastimil Daníček, který ocenil pozitivně laděné fanoušky.

„To je to, čeho si v poslední době cením nejvíc. Já to hodně vnímám, a i když se nám výsledkově některé zápasy nepovedly, tak fanoušci za námi stáli. Myslím si, že po této stránce se to za poslední dobu zvedlo. Někdy po nevydařeném zápase jdete pod kotel a čekáte, že přijde sprcha a najednou nás fanoušci naopak povzbuzují, že to zvládneme, že máme dál makat, a že to přijde,“ pokračuje muž s kapitánskou páskou, který přiznává, že tento pozitivní přístup ho velmi nabíjí.

„Možná si to někteří ani neuvědomují, ale když je to pozitivně laděné, tak nás to na hřišti mnohem více nabíjí. Když se to pak povede, tak jako třeba v zápase s Bohemkou, tak ta oslava v chumlu fanoušků je tou největší odměnou. Já jsem tady vyrostl a je to pro mě srdeční záležitost. Nikomu z nás nedělá radost, když prohrajeme a nebo třeba remizujeme, tak jak nyní v Karviné, kde jsme ten zápas měli dotáhnout do vítězného konce už kvůli lidem, kteří za námi v neděli cestovali a celé utkání nás povzbuzovali,“ ocenil Daníček fanoušky, kteří za Slováckem cestovali do Karviné a zmínil smůlu v koncovce, která mužstvo pronásleduje. 

„Bohužel jsme i v Karviné selhali v koncovce, tak jako již několikrát v předchozích zápasech, ale to určitě nezmění nějaký negativní tlak. My na tom pracujeme a já opravdu věřím, že se to brzy zlomí. S pozitivní podporou našich fanoušků to bude o to dříve,“ dodává Daníček.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 10:26
> všechna videa
FANSHOP
Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Zimní čepice dětská

Zimní čepice dětská
290 Kč

Toaletní taška Puma černá

Toaletní taška Puma černá
390 Kč

Batoh světle modrý

Batoh světle modrý
450 Kč

Zimní čepice tmavě modrá

Zimní čepice tmavě modrá
350 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Jan Navrátil po zápase se Sigmou středa, 27.05.2020 08:50
VIDEO: Jan Navrátil po zápase se Sigmou

VIDEO: Tiskovka po zápase s Olomoucí úterý, 26.05.2020 22:16
VIDEO: Tiskovka po zápase s Olomoucí

Slovácko hrálo s Olomoucí bez branek úterý, 26.05.2020 20:26
Slovácko hrálo s Olomoucí bez branek

Utkání se Sigmou bohužel bez fanoušků pondělí, 25.05.2020 11:40
Utkání se Sigmou bohužel bez fanoušků

VIDEO: Magazín před Olomoucí sobota, 23.05.2020 09:03
VIDEO: Magazín před Olomoucí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace