Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí

čtvrtek, 12. 4. 2018 09:00
Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí
danicek160817.jpg

V sobotu se na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje důležitá bitva o ligové body. Slovácko hostí brněnskou Zbrojovku a kapitán týmu Vlastimil Daníček věří, že Slovácko v důležitém zápase uspěje i díky pozitivní energii fanoušků. 

„Všichni víme, o co v tom zápase jde. Bude to velmi důležité a velmi těžké utkání, a tak bude potřeba trpělivost jak na hřišti, tak i v hledišti. My navíc musíme na hřišti jezdit já a věřím, že naši fanoušci nás poženou opět v pozitivním duchu,“ říká Vlastimil Daníček, který ocenil pozitivně laděné fanoušky.

„To je to, čeho si v poslední době cením nejvíc. Já to hodně vnímám, a i když se nám výsledkově některé zápasy nepovedly, tak fanoušci za námi stáli. Myslím si, že po této stránce se to za poslední dobu zvedlo. Někdy po nevydařeném zápase jdete pod kotel a čekáte, že přijde sprcha a najednou nás fanoušci naopak povzbuzují, že to zvládneme, že máme dál makat, a že to přijde,“ pokračuje muž s kapitánskou páskou, který přiznává, že tento pozitivní přístup ho velmi nabíjí.

„Možná si to někteří ani neuvědomují, ale když je to pozitivně laděné, tak nás to na hřišti mnohem více nabíjí. Když se to pak povede, tak jako třeba v zápase s Bohemkou, tak ta oslava v chumlu fanoušků je tou největší odměnou. Já jsem tady vyrostl a je to pro mě srdeční záležitost. Nikomu z nás nedělá radost, když prohrajeme a nebo třeba remizujeme, tak jak nyní v Karviné, kde jsme ten zápas měli dotáhnout do vítězného konce už kvůli lidem, kteří za námi v neděli cestovali a celé utkání nás povzbuzovali,“ ocenil Daníček fanoušky, kteří za Slováckem cestovali do Karviné a zmínil smůlu v koncovce, která mužstvo pronásleduje. 

„Bohužel jsme i v Karviné selhali v koncovce, tak jako již několikrát v předchozích zápasech, ale to určitě nezmění nějaký negativní tlak. My na tom pracujeme a já opravdu věřím, že se to brzy zlomí. S pozitivní podporou našich fanoušků to bude o to dříve,“ dodává Daníček.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 19:33
> všechna videa
FANSHOP
Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub

Zimní čepice Jeden kraj jeden klub
290 a 390 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Tričko Slovácko modré

Tričko Slovácko modré
390 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Tiskovka po zápase na Dukle včera, 20:29
VIDEO: Tiskovka po zápase na Dukle

Slovácko remizovalo na Dukle 0:0 včera, 19:16
Slovácko remizovalo na Dukle 0:0

Statistiky a zajímavosti zápasů s Duklou včera, 09:15
Statistiky a zajímavosti zápasů s Duklou

Ohlasy po zápase s Opavou středa, 15. 5. 2019 14:42
Ohlasy po zápase s Opavou

Slovácko ovládlo Ondrášovku středa, 15. 5. 2019 08:38
Slovácko ovládlo Ondrášovku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace