Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí

čtvrtek, 12. 4. 2018 09:00
Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí
danicek160817.jpg

V sobotu se na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje důležitá bitva o ligové body. Slovácko hostí brněnskou Zbrojovku a kapitán týmu Vlastimil Daníček věří, že Slovácko v důležitém zápase uspěje i díky pozitivní energii fanoušků. 

„Všichni víme, o co v tom zápase jde. Bude to velmi důležité a velmi těžké utkání, a tak bude potřeba trpělivost jak na hřišti, tak i v hledišti. My navíc musíme na hřišti jezdit já a věřím, že naši fanoušci nás poženou opět v pozitivním duchu,“ říká Vlastimil Daníček, který ocenil pozitivně laděné fanoušky.

„To je to, čeho si v poslední době cením nejvíc. Já to hodně vnímám, a i když se nám výsledkově některé zápasy nepovedly, tak fanoušci za námi stáli. Myslím si, že po této stránce se to za poslední dobu zvedlo. Někdy po nevydařeném zápase jdete pod kotel a čekáte, že přijde sprcha a najednou nás fanoušci naopak povzbuzují, že to zvládneme, že máme dál makat, a že to přijde,“ pokračuje muž s kapitánskou páskou, který přiznává, že tento pozitivní přístup ho velmi nabíjí.

„Možná si to někteří ani neuvědomují, ale když je to pozitivně laděné, tak nás to na hřišti mnohem více nabíjí. Když se to pak povede, tak jako třeba v zápase s Bohemkou, tak ta oslava v chumlu fanoušků je tou největší odměnou. Já jsem tady vyrostl a je to pro mě srdeční záležitost. Nikomu z nás nedělá radost, když prohrajeme a nebo třeba remizujeme, tak jak nyní v Karviné, kde jsme ten zápas měli dotáhnout do vítězného konce už kvůli lidem, kteří za námi v neděli cestovali a celé utkání nás povzbuzovali,“ ocenil Daníček fanoušky, kteří za Slováckem cestovali do Karviné a zmínil smůlu v koncovce, která mužstvo pronásleduje. 

„Bohužel jsme i v Karviné selhali v koncovce, tak jako již několikrát v předchozích zápasech, ale to určitě nezmění nějaký negativní tlak. My na tom pracujeme a já opravdu věřím, že se to brzy zlomí. S pozitivní podporou našich fanoušků to bude o to dříve,“ dodává Daníček.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 17. 2. 2019 05:44
> všechna videa
FANSHOP
Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
990 a 1290 Kč

Peněženka dětská černá

Peněženka dětská černá
150 Kč

Tričko polo Nike modré

Tričko polo Nike modré
790 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje před 31 minutami
Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje

Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019 včera, 14:47
Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019

Filip Kubala odchází na hostování včera, 09:42
Filip Kubala odchází na hostování

FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích úterý, 19. 2. 2019 09:48
FOTO: Výhra nad Karvinou ve fotografiích

Juniorka na úvod jara prohrála v Brně neděle, 17. 2. 2019 15:25
Juniorka na úvod jara prohrála v Brně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace