Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí

čtvrtek, 12. 4. 2018 09:00
Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí
danicek160817.jpg

V sobotu se na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje důležitá bitva o ligové body. Slovácko hostí brněnskou Zbrojovku a kapitán týmu Vlastimil Daníček věří, že Slovácko v důležitém zápase uspěje i díky pozitivní energii fanoušků. 

„Všichni víme, o co v tom zápase jde. Bude to velmi důležité a velmi těžké utkání, a tak bude potřeba trpělivost jak na hřišti, tak i v hledišti. My navíc musíme na hřišti jezdit já a věřím, že naši fanoušci nás poženou opět v pozitivním duchu,“ říká Vlastimil Daníček, který ocenil pozitivně laděné fanoušky.

„To je to, čeho si v poslední době cením nejvíc. Já to hodně vnímám, a i když se nám výsledkově některé zápasy nepovedly, tak fanoušci za námi stáli. Myslím si, že po této stránce se to za poslední dobu zvedlo. Někdy po nevydařeném zápase jdete pod kotel a čekáte, že přijde sprcha a najednou nás fanoušci naopak povzbuzují, že to zvládneme, že máme dál makat, a že to přijde,“ pokračuje muž s kapitánskou páskou, který přiznává, že tento pozitivní přístup ho velmi nabíjí.

„Možná si to někteří ani neuvědomují, ale když je to pozitivně laděné, tak nás to na hřišti mnohem více nabíjí. Když se to pak povede, tak jako třeba v zápase s Bohemkou, tak ta oslava v chumlu fanoušků je tou největší odměnou. Já jsem tady vyrostl a je to pro mě srdeční záležitost. Nikomu z nás nedělá radost, když prohrajeme a nebo třeba remizujeme, tak jak nyní v Karviné, kde jsme ten zápas měli dotáhnout do vítězného konce už kvůli lidem, kteří za námi v neděli cestovali a celé utkání nás povzbuzovali,“ ocenil Daníček fanoušky, kteří za Slováckem cestovali do Karviné a zmínil smůlu v koncovce, která mužstvo pronásleduje. 

„Bohužel jsme i v Karviné selhali v koncovce, tak jako již několikrát v předchozích zápasech, ale to určitě nezmění nějaký negativní tlak. My na tom pracujeme a já opravdu věřím, že se to brzy zlomí. S pozitivní podporou našich fanoušků to bude o to dříve,“ dodává Daníček.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 20:07
> všechna videa
FANSHOP
Kšiltovka modrá dětská

Kšiltovka modrá dětská
299 Kč

Hrnek jeden kraj - jeden klub

Hrnek jeden kraj - jeden klub
150 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

Klíčenka na krk FCS

Klíčenka na krk FCS
99 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
U19: Slovácko zdolalo Trenčín i Trnavu před 14 hodinami
U19: Slovácko zdolalo Trenčín i Trnavu

Navrátil: V zápase jsme zklamali před 14 hodinami
Navrátil: V zápase jsme zklamali

VIDEO: Ohlasy po zápase s Dynamem neděle, 21. 7. 2019 09:34
VIDEO: Ohlasy po zápase s Dynamem

VIDEO: Tiskovka po zápase s Dynamem sobota, 20. 7. 2019 20:20
VIDEO: Tiskovka po zápase s Dynamem

Slovácko výhru ze Sparty nepotvrdilo sobota, 20. 7. 2019 19:15
Slovácko výhru ze Sparty nepotvrdilo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace