Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí

čtvrtek, 12. 4. 2018 09:00
Daníček: Kotel je pozitivní a to mě nabíjí
danicek160817.jpg

V sobotu se na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje důležitá bitva o ligové body. Slovácko hostí brněnskou Zbrojovku a kapitán týmu Vlastimil Daníček věří, že Slovácko v důležitém zápase uspěje i díky pozitivní energii fanoušků. 

„Všichni víme, o co v tom zápase jde. Bude to velmi důležité a velmi těžké utkání, a tak bude potřeba trpělivost jak na hřišti, tak i v hledišti. My navíc musíme na hřišti jezdit já a věřím, že naši fanoušci nás poženou opět v pozitivním duchu,“ říká Vlastimil Daníček, který ocenil pozitivně laděné fanoušky.

„To je to, čeho si v poslední době cením nejvíc. Já to hodně vnímám, a i když se nám výsledkově některé zápasy nepovedly, tak fanoušci za námi stáli. Myslím si, že po této stránce se to za poslední dobu zvedlo. Někdy po nevydařeném zápase jdete pod kotel a čekáte, že přijde sprcha a najednou nás fanoušci naopak povzbuzují, že to zvládneme, že máme dál makat, a že to přijde,“ pokračuje muž s kapitánskou páskou, který přiznává, že tento pozitivní přístup ho velmi nabíjí.

„Možná si to někteří ani neuvědomují, ale když je to pozitivně laděné, tak nás to na hřišti mnohem více nabíjí. Když se to pak povede, tak jako třeba v zápase s Bohemkou, tak ta oslava v chumlu fanoušků je tou největší odměnou. Já jsem tady vyrostl a je to pro mě srdeční záležitost. Nikomu z nás nedělá radost, když prohrajeme a nebo třeba remizujeme, tak jak nyní v Karviné, kde jsme ten zápas měli dotáhnout do vítězného konce už kvůli lidem, kteří za námi v neděli cestovali a celé utkání nás povzbuzovali,“ ocenil Daníček fanoušky, kteří za Slováckem cestovali do Karviné a zmínil smůlu v koncovce, která mužstvo pronásleduje. 

„Bohužel jsme i v Karviné selhali v koncovce, tak jako již několikrát v předchozích zápasech, ale to určitě nezmění nějaký negativní tlak. My na tom pracujeme a já opravdu věřím, že se to brzy zlomí. S pozitivní podporou našich fanoušků to bude o to dříve,“ dodává Daníček.


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
neděle, 11. 11. 2018 15:28
> všechna videa
FANSHOP
Klíčenka kovová

Klíčenka kovová
99 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Hrnek pruhovaný

Hrnek pruhovaný
190 Kč

Peněženka

Peněženka
490 Kč

Tričko se znakem modré

Tričko se znakem modré
250 a 350 Kč

Kulich Slovácko

Kulich Slovácko
290 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
VIDEO: Ohlasy po zápase s Libercem včera, 11:44
VIDEO: Ohlasy po zápase s Libercem

U19 a U17: Ve Zlíně prohra a výhra včera, 11:39
U19 a U17: Ve Zlíně prohra a výhra

U18 a U16: S Hanáckou Slavií výhra a prohra včera, 11:35
U18 a U16: S Hanáckou Slavií výhra a prohra

Juniorka Slovácka porazila Třinec 4:2 neděle, 11. 11. 2018 13:58
Juniorka Slovácka porazila Třinec 4:2

VIDEO: Tiskovka s Martinem Svědíkem sobota, 10. 11. 2018 21:20
VIDEO: Tiskovka s Martinem Svědíkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace