Daníček: Makáme ve vysoké intenzitě

středa, 12.08.2020 08:32
Daníček: Makáme ve vysoké intenzitě
danicek140620.jpg

Slovácko v tomto týdnu vstřebává tréninkové dávky ve Slovinsku, kam A-tým odcestoval na soustředění. Jak vypadá denní režim na tokovém soustředění nám přiblížil kapitán týmu Vlastimil Daníček.

„Ono se to trochu liší, ale zrovna v úterý vypadal náš denní režim následovně. V osm jsme měli snídani, pak příprava na trénink, který byl od deseti, posilovna, hřiště a mezi dvanáctou a jednou je oběd. Dvě až tři hodiny odpočinek, a pak odpolední trénink, regenerace a mezi sedmou osmou je večeře,“ přibližuje Daníček

I když je Slovácko na soustředění v zemi, která zařadila Česko kvůli koronaviru na seznam rizikových zemí, tak hráčům to v přípravě nijak zásadně nebrání.

„Máme za sebou dva zápasy a i tréninkové dávky jdou podle plánu. Tady byla určitá pravidla ještě před tím, než vyšel článek o tom, že jsme riziková země. Takže na jídle a po hotelu chodíme v rouškách, jídlo si nabíráme v igelitových rukavicích, ale jinak žádné omezení tady neregistrujeme,“ pokračuje Daníček

Slovácko ve Slovinsku odehrálo dva přípravné zápasy a v tom posledním podlehlo domácímu Mariboru 1:2.

„Nadělali jsme tam spoustu chyb jak taktických, tak technických, takže nám to trochu otevřelo oči. Maribor to měl jako generálku, takže bylo vidět, že jsou v přípravě dál. Rozebrali jsme si to následně na videu a musíme se z toho poučit,“ nedělá z prohry vědu kapitán týmu. Pro něj i pro zbytek týmu je to již třetí příprava v podstatě během půl roku.

„Nějak zvlášť se ta příprava neliší. Makáme stejně ve vysoké intenzitě a i ten počet tréninků je vysoký. Teď se to postupně s koncem soustředění a začátkem ligy začne snižovat a půjde to do takového ligového režimu,“ vysvětluje.

Slovácko čeká v prvním ligovém kole derby na půdě Zlína. Očekávané krajské derby se však odehraje v omezeném počtu diváků a s největší pravděpodobností bez fanoušků Slovácka v hostujícím sektoru.

„Derby se Zlínem bez našich fanoušků, to by byla velká škoda. Pokud to tak bude, tak to bude zvláštní atmosféra. Jsme zvyklí na to, že se to hraje v dobré kulise a pokud tam naši fanoušci budou chybět, tak to zápasu ubere určitý punc. Přeci jen ta atmosféra v derby je jiná. Fandění a nějaké to choreo, to prostě bude chybět. Každopádně to nic nemění na tom, že se na derby musíme dobře připravit,“ dodává Daníček.


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
před 11 hodinami
> všechna videa
FANSHOP
Tréninková taška Puma černá

Tréninková taška Puma černá
990 Kč

Osuška plážová

Osuška plážová
595 Kč

Tréninkové triko Puma černo-modré

Tréninkové triko Puma černo-modré
790 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá pánská

Kšiltovka Slovácko bílá pánská
350 Kč

Půllitr vroubkovaný

Půllitr vroubkovaný
179 Kč

Propiska bílá

Propiska bílá
45 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
MOL CUP: Ve 3. kole poháru s Prostějovem před 7 hodinami
MOL CUP: Ve 3. kole poháru s Prostějovem

Stanislav Hofmann před zápasem na Slávii před 9 hodinami
Stanislav Hofmann před zápasem na Slávii

Vybavte se na podzim ve Fanshopu včera, 15:45
Vybavte se na podzim ve Fanshopu

Kadlec: Formu jsme chtěli potvrdit i doma úterý, 22.09.2020 17:30
Kadlec: Formu jsme chtěli potvrdit i doma

U12: Mladší žáci si poradili s Třebíčí pondělí, 21.09.2020 12:34
U12: Mladší žáci si poradili s Třebíčí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace