Daníček: Makáme ve vysoké intenzitě

středa, 12.08.2020 08:32
Daníček: Makáme ve vysoké intenzitě
danicek140620.jpg

Slovácko v tomto týdnu vstřebává tréninkové dávky ve Slovinsku, kam A-tým odcestoval na soustředění. Jak vypadá denní režim na tokovém soustředění nám přiblížil kapitán týmu Vlastimil Daníček.

„Ono se to trochu liší, ale zrovna v úterý vypadal náš denní režim následovně. V osm jsme měli snídani, pak příprava na trénink, který byl od deseti, posilovna, hřiště a mezi dvanáctou a jednou je oběd. Dvě až tři hodiny odpočinek, a pak odpolední trénink, regenerace a mezi sedmou osmou je večeře,“ přibližuje Daníček

I když je Slovácko na soustředění v zemi, která zařadila Česko kvůli koronaviru na seznam rizikových zemí, tak hráčům to v přípravě nijak zásadně nebrání.

„Máme za sebou dva zápasy a i tréninkové dávky jdou podle plánu. Tady byla určitá pravidla ještě před tím, než vyšel článek o tom, že jsme riziková země. Takže na jídle a po hotelu chodíme v rouškách, jídlo si nabíráme v igelitových rukavicích, ale jinak žádné omezení tady neregistrujeme,“ pokračuje Daníček

Slovácko ve Slovinsku odehrálo dva přípravné zápasy a v tom posledním podlehlo domácímu Mariboru 1:2.

„Nadělali jsme tam spoustu chyb jak taktických, tak technických, takže nám to trochu otevřelo oči. Maribor to měl jako generálku, takže bylo vidět, že jsou v přípravě dál. Rozebrali jsme si to následně na videu a musíme se z toho poučit,“ nedělá z prohry vědu kapitán týmu. Pro něj i pro zbytek týmu je to již třetí příprava v podstatě během půl roku.

„Nějak zvlášť se ta příprava neliší. Makáme stejně ve vysoké intenzitě a i ten počet tréninků je vysoký. Teď se to postupně s koncem soustředění a začátkem ligy začne snižovat a půjde to do takového ligového režimu,“ vysvětluje.

Slovácko čeká v prvním ligovém kole derby na půdě Zlína. Očekávané krajské derby se však odehraje v omezeném počtu diváků a s největší pravděpodobností bez fanoušků Slovácka v hostujícím sektoru.

„Derby se Zlínem bez našich fanoušků, to by byla velká škoda. Pokud to tak bude, tak to bude zvláštní atmosféra. Jsme zvyklí na to, že se to hraje v dobré kulise a pokud tam naši fanoušci budou chybět, tak to zápasu ubere určitý punc. Přeci jen ta atmosféra v derby je jiná. Fandění a nějaké to choreo, to prostě bude chybět. Každopádně to nic nemění na tom, že se na derby musíme dobře připravit,“ dodává Daníček.


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 10:35
> všechna videa
FANSHOP
Minidres

Minidres
180 Kč

Mikina FC Slovácko

Mikina FC Slovácko
790 a 990 Kč

Funkční čepice Puma

Funkční čepice Puma
290 a 350 Kč

Placatka Slovácko

Placatka Slovácko
290 Kč

Dres replika NIKE bílý

Dres replika NIKE bílý
490 a 590 Kč

Toaletní taška Puma černá

Toaletní taška Puma černá
390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října včera, 10:55
Pohár s Prostějovem v úterý 6. října

VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii včera, 10:43
VIDEO: Lukáš Sadílek po zápase na Slavii

U14: První prohra v Hodoníně neděle, 27.09.2020 21:52
U14: První prohra v Hodoníně

U-15: Remíza s Hodonínem neděle, 27.09.2020 15:37
U-15: Remíza s Hodonínem

U13: Dominantní výkon nám zajistil vítězství nad Znojmem neděle, 27.09.2020 13:24
U13: Dominantní výkon nám zajistil vítězství nad Znojmem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace