Daníček: Musíme být efektivnější

čtvrtek, 10.09.2020 22:11
Daníček: Musíme být efektivnější
danicek220620.jpg

Slovácko se po reprezentační přestávce připravuje na sobotní utkání v Teplicích. Jak vypadaly poslední dva týdny přiblížil kapitán Vlastimil Daníček.

„Já jsem začátek minulého týdne vynechal, abych doléčil nějaké šrámy, ale ve čtvrtek jsem se vrátil do tréninku. Jinak kluci makali dvoufázově a bylo na nich vidět, jak jsou unavení. Ve čtvrtek jsme měli ještě teambuilding v Laser Game. Víkend jsme měli volný a v pondělí jsme do toho zase naskočili,“ popisuje Daníček. Volno se netýkalo záložníka Marka Havlíka, který byl narychlo povolán do reprezentace.

„Hned jsme Márovi gratulovali a byli jsme za něho rádi, že tam může být, a že může ukázat něco ze slovácké kuchyně. Myslím, že to zvládl výborně, a taky za svůj výkon po návratu sklidil v kabině bouřlivý aplaus,“ pokračuje Daníček a vyhlíží sobotní utkání na půdě Teplice.

„Je to pro ně první domácí zápas, takže se určitě budou chtít ukázat. Navíc v posledním zápase prohráli s nováčkem z Pardubic a budou to chtít napravit.Po taktické stránce jsme se na ně již chystali, tak snad to do soboty doladíme,“ říká kapitán Slovácka, který doufá, že se Slovácku podaří navázat na výkon z loňské sezony, ale tentokrát se podaří snahu okořenit i gólově.

V posledním zápase jsme se v Teplicích prezentovali dobrým výkonem. Vyhrát se tam určitě dá, ale musíme proměňovat šance. Na to jsme ostatně doplatili i v posledním zápase, kde jsme byli lepší, měli řadu šancí, ale střelecky jsme se prosadit nedokázali a utkání skončilo bezbrankovou remízou. Pro nás to tehdy byla jednoznačně ztráta,“ vzpomíná Daníček na březnové utkání. Zároveň však poukazuje na nespornou kvalitu soupeře. 

„Rozhodně nesmíme nic podcenit. Stačí se podívat na jejich soupisku a člověk vidí řadu kvalitních hráčů, kteří mají ligové zkušenosti na rozdávání, takže rozhodně nás tam nečeká nic jednoduchého. Musíme podat koncentrovaný týmový výkon, a jak jsem již zmiňoval, musíme být efektivní v koncovce,“ dodává Daníček.

Utkání 3. ligového kola mezi Teplicemi a Slováckem se odehraje v sobotu 12. září od 17:00 hod. na teplických Stínadlech


Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 21:02
> všechna videa
FANSHOP
Dres originál Puma White 2019/2020

Dres originál Puma White 2019/2020
1990 Kč

Kšiltovka Slovácko bílá pánská

Kšiltovka Slovácko bílá pánská
350 Kč

Baby tepláky Slovácko modré

Baby tepláky Slovácko modré
390 Kč

Kšiltovka Slovácko navy pánská

Kšiltovka Slovácko navy pánská
350 Kč

Zapalovač Slovácko

Zapalovač Slovácko
40 Kč

Klíčenka Slovácko hnědá kůže

Klíčenka Slovácko hnědá kůže
99 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem před 7 hodinami
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

Ženy porazily Austrii Vídeň před 7 hodinami
Ženy porazily Austrii Vídeň

Daníček: První ligová kola bývají ošemetná včera, 17:22
Daníček: První ligová kola bývají ošemetná

Informace k prodeji vstupenek na UECL pátek, 23.07.2021 16:00
Informace k prodeji vstupenek na UECL

Dnes naposledy na permanentku pátek, 23.07.2021 11:40
Dnes naposledy na permanentku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace