Daníček: Vždy je na soupeře nějaký recept

pátek, 30.08.2019 09:48
Daníček: Vždy je na soupeře nějaký recept
danicek010419.jpg

Již zítra vyběhnou hráči Slovácka k dalšímu ligovému zápasu. Po prohře v Ostravě si budou chtít svěřenci trenéra Martina Svědíka spravit chuť v domácím zápase s ambiciozní Mladou Boleslaví. „Vždycky je na soupeře nějaký recept,“ říká kapitán Slovácka Vlastimil Daníček.

„Máme co napravovat. Poslední utkání na Baníku nám vůbec nevyšlo. Nedat branku a tři dostat, to je z naší strany velká bída. Bylo to o to horší, že to i herně bylo špatné. Přitom vstup do zápasu jsme neměli špatný, ale po první brance se to sesypalo,“ vrací se v rychlosti k poslednímu ligovém zápasu Vlastimil Daníček

Slovácko si v týdnu zpestřilo tréninkové jednotky pohárovým zápasem na půdě třetiligové Vrchoviny, kde si po výhře 5:0 zajistilo postup do 3. kola.

„Jaké si to uděláme, takové to máme. K poháru jsme přistoupili zodpovědně a prakticky jsme soupeře do ničeho nepustili. Navíc dostali i šanci hráči, kteří nemají takovou minutáž v lize a mohli se trenérovi ukázat,“ pokračuje Daníček.

V sobotu však čeká Slovácko soupeř odlišné kvality. Na Moravu zavítá Mladá Boleslav, který v posledním ligovém kole rozstřílela České Budějovice 4:2. Hosté z Budějovic sice vedli ve městě automobilů již 2:0, ale čtyři branky Komličenka během 22 minut nakonec znamenaly výhru domácí Mladé Boleslavi.

„Komličenko je největší strašák, ale oni celkově mají ofenzivu obrovsky silnou a momentálně jednu z nejlepších v lize. O to to bude těžší, protože to není jenom o zabijákovi ve vápně, ale mají i rychlé kraje a ve středu hřiště je Matějovský, který dokáže vymyslet geniální přihrávky,“ vyjmenovává možná nebezpečí kapitán Slovácka.

„My musíme navázat na předchozí domácí zápasy. Platit by na ně měl aktivní přístup, týmová kompaktnost a snažit se je moc nepouštět do hry. Zatím se ukázalo, že vždycky nějaký recept na soupeře je a je to jenom o tom, jak my budeme plnit pokyny trenérů,“ dodává Daníček.

Utkání 8. ligového kola mezi Slováckem a Mladou Boleslaví se na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje v sobotu 31. srpna od 17:00 hod. 


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
včera, 14:09
> všechna videa
FANSHOP
Otvírák na přívěsku

Otvírák na přívěsku
49 Kč

Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Tričko Nike bílé

Tričko Nike bílé
490 Kč

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz
200 Kč

Tepláky Puma tmavě modré

Tepláky Puma tmavě modré
1890 Kč

Tepláková souprava 2019

Tepláková souprava 2019
990 a 1090 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Opatření ve Slovinsku nás nijak nelimitují před 9 hodinami
Opatření ve Slovinsku nás nijak nelimitují

Na úvod soustředění výhra 2:0 včera, 19:55
Na úvod soustředění výhra 2:0

VIDEO: Rozhovor s Rigino Cicilia včera, 16:27
VIDEO: Rozhovor s Rigino Cicilia

B-tým čeká v 1. kole MSFL derby ve Zlíně včera, 07:16
B-tým čeká v 1. kole MSFL derby ve Zlíně

Slovácko odcestovalo do Slovinska čtvrtek, 06.08.2020 11:00
Slovácko odcestovalo do Slovinska

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace