Daníček: Vždy je na soupeře nějaký recept

pátek, 30. 8. 2019 09:48
Daníček: Vždy je na soupeře nějaký recept
danicek010419.jpg

Již zítra vyběhnou hráči Slovácka k dalšímu ligovému zápasu. Po prohře v Ostravě si budou chtít svěřenci trenéra Martina Svědíka spravit chuť v domácím zápase s ambiciozní Mladou Boleslaví. „Vždycky je na soupeře nějaký recept,“ říká kapitán Slovácka Vlastimil Daníček.

„Máme co napravovat. Poslední utkání na Baníku nám vůbec nevyšlo. Nedat branku a tři dostat, to je z naší strany velká bída. Bylo to o to horší, že to i herně bylo špatné. Přitom vstup do zápasu jsme neměli špatný, ale po první brance se to sesypalo,“ vrací se v rychlosti k poslednímu ligovém zápasu Vlastimil Daníček

Slovácko si v týdnu zpestřilo tréninkové jednotky pohárovým zápasem na půdě třetiligové Vrchoviny, kde si po výhře 5:0 zajistilo postup do 3. kola.

„Jaké si to uděláme, takové to máme. K poháru jsme přistoupili zodpovědně a prakticky jsme soupeře do ničeho nepustili. Navíc dostali i šanci hráči, kteří nemají takovou minutáž v lize a mohli se trenérovi ukázat,“ pokračuje Daníček.

V sobotu však čeká Slovácko soupeř odlišné kvality. Na Moravu zavítá Mladá Boleslav, který v posledním ligovém kole rozstřílela České Budějovice 4:2. Hosté z Budějovic sice vedli ve městě automobilů již 2:0, ale čtyři branky Komličenka během 22 minut nakonec znamenaly výhru domácí Mladé Boleslavi.

„Komličenko je největší strašák, ale oni celkově mají ofenzivu obrovsky silnou a momentálně jednu z nejlepších v lize. O to to bude těžší, protože to není jenom o zabijákovi ve vápně, ale mají i rychlé kraje a ve středu hřiště je Matějovský, který dokáže vymyslet geniální přihrávky,“ vyjmenovává možná nebezpečí kapitán Slovácka.

„My musíme navázat na předchozí domácí zápasy. Platit by na ně měl aktivní přístup, týmová kompaktnost a snažit se je moc nepouštět do hry. Zatím se ukázalo, že vždycky nějaký recept na soupeře je a je to jenom o tom, jak my budeme plnit pokyny trenérů,“ dodává Daníček.

Utkání 8. ligového kola mezi Slováckem a Mladou Boleslaví se na Městském fotbalovém stadionu v Uherském Hradišti odehraje v sobotu 31. srpna od 17:00 hod. 


Článek je přiřazen k hráči: Vlastimil Daníček.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 13. 10. 2019 19:31
> všechna videa
FANSHOP
Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Tričko Slovácko Navy

Tričko Slovácko Navy
290 a 390 Kč

Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Na Karvinou by měla platit aktivní hra před 3 hodinami
Na Karvinou by měla platit aktivní hra

Havlík: Po výhře je pauza příjemnější úterý, 15. 10. 2019 17:35
Havlík: Po výhře je pauza příjemnější

Juniorka prohrála na Vrchovině pondělí, 14. 10. 2019 13:24
Juniorka prohrála na Vrchovině

Sadílek: Věřím, že nás poženou diváci sobota, 12. 10. 2019 22:00
Sadílek: Věřím, že nás poženou diváci

V pátek předprodej na ČESKO - SKOTSKO středa, 9. 10. 2019 08:45
V pátek předprodej na ČESKO - SKOTSKO

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace