Debutant Trmal zvolen hráčem utkání

pondělí, 29. 10. 2018 10:50
Debutant Trmal zvolen hráčem utkání
trmal291018.jpg

V zápase na půdě mistrovské Viktorie Plzeň zažil vydařenou premiéru. I když Slovácko prohrálo 1:2, tak fanoušci zvolili Matouše Trmala v dresu Slovácka hráčem utkání a nutno říct, že zaslouženě. 

„Že budu chytat jsem se dozvěděl v sobotu. Před utkáním jsem byl lehce nervozní, ale jak začal zápas, tak to ze mě spadlo,“ říkal po zápase čerstvě dvacetiletý gólman Slovácka, který již ve třetí minutě musel řešit stoprocentní šanci Milana Petržely, se kterou si však poradil. 

„Když vám vyjde první zákrok, tak vás to nakopne k lepšímu výkonu, jste jistější a víc si věříte,“ pokračuje Trmal, který v Plzni nakonec inkasoval dvě branky. 

„Ten první gól trefil Havel skvěle. Měl jsem zakrytý výhled a nic jsem neviděl. Možná jsem si mohl trochu vystoupit, ale těžko říct, jestli by to něco změnilo. Druhá branka přišla z penalty. Před zápasem jsem studoval penalty domácích hráčů, ale Procházka mezi nimi nebyl. Kopal ji poprvé v sezoně a penalta je vždycky loterie. Risknul jsem to, ale nevyšlo to,“ vrací se ke dvěma inkasovaným brankám Trmal, kterého mrzelo, že z výkonu ve druhém poločase nevytěžilo Slovácko více. 

„Branka Vlasty Daníčka nás povzbudila, ve druhém poločase jsem předváděli úplně odlišný výkon jak v poločase prvním. Vypracovali jsme si i nějaké šance, ale bohužel, podruhé už nám to tam nespadlo. Je to škoda, protože bod by nám za výkon ve druhém poločase slušel,“ pokračuje debutant v dresu Slovácka, který byl jinak s prvním ligovým startem spokojený.

„Na svůj první ligový zápas budu vzpomínat určitě jenom v dobrém. V druhém poločase jsme předvedli slušný výkon a mohli vyrovnat. Sice jsme nakonec prohráli, ale hlavně druhý poločas byl odrazový můstek na Příbram, tam musíme prostě vyhrát,“ dodává Trmal


Článek je přiřazen k hráči: Matouš Trmal.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 21. 4. 2019 19:54
> všechna videa
FANSHOP
Šála graffiti

Šála graffiti
350 Kč

Placatka

Placatka
290 Kč

Náramek modrobílý

Náramek modrobílý
40 Kč

Láhev na pití

Láhev na pití
195 Kč

Náramek modrý

Náramek modrý
40 Kč

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub

Mikina Slovácko Jeden kraj - Jeden klub
990 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Ohlasy po zápase v Liberci před 6 hodinami
Ohlasy po zápase v Liberci

VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci neděle, 21. 4. 2019 19:56
VIDEO: Tiskovka po zápase v Liberci

Bod z Liberce odvál třetí pokutový kop neděle, 21. 4. 2019 19:03
Bod z Liberce odvál třetí pokutový kop

Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem neděle, 21. 4. 2019 10:00
Statistiky a zajímavosti zápasů s Libercem

VIDEO: Magazín před zápasem v Liberci sobota, 20. 4. 2019 08:11
VIDEO: Magazín před zápasem v Liberci

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace