Debutant Trmal zvolen hráčem utkání

pondělí, 29. 10. 2018 10:50
Debutant Trmal zvolen hráčem utkání
trmal291018.jpg

V zápase na půdě mistrovské Viktorie Plzeň zažil vydařenou premiéru. I když Slovácko prohrálo 1:2, tak fanoušci zvolili Matouše Trmala v dresu Slovácka hráčem utkání a nutno říct, že zaslouženě. 

„Že budu chytat jsem se dozvěděl v sobotu. Před utkáním jsem byl lehce nervozní, ale jak začal zápas, tak to ze mě spadlo,“ říkal po zápase čerstvě dvacetiletý gólman Slovácka, který již ve třetí minutě musel řešit stoprocentní šanci Milana Petržely, se kterou si však poradil. 

„Když vám vyjde první zákrok, tak vás to nakopne k lepšímu výkonu, jste jistější a víc si věříte,“ pokračuje Trmal, který v Plzni nakonec inkasoval dvě branky. 

„Ten první gól trefil Havel skvěle. Měl jsem zakrytý výhled a nic jsem neviděl. Možná jsem si mohl trochu vystoupit, ale těžko říct, jestli by to něco změnilo. Druhá branka přišla z penalty. Před zápasem jsem studoval penalty domácích hráčů, ale Procházka mezi nimi nebyl. Kopal ji poprvé v sezoně a penalta je vždycky loterie. Risknul jsem to, ale nevyšlo to,“ vrací se ke dvěma inkasovaným brankám Trmal, kterého mrzelo, že z výkonu ve druhém poločase nevytěžilo Slovácko více. 

„Branka Vlasty Daníčka nás povzbudila, ve druhém poločase jsem předváděli úplně odlišný výkon jak v poločase prvním. Vypracovali jsme si i nějaké šance, ale bohužel, podruhé už nám to tam nespadlo. Je to škoda, protože bod by nám za výkon ve druhém poločase slušel,“ pokračuje debutant v dresu Slovácka, který byl jinak s prvním ligovým startem spokojený.

„Na svůj první ligový zápas budu vzpomínat určitě jenom v dobrém. V druhém poločase jsme předvedli slušný výkon a mohli vyrovnat. Sice jsme nakonec prohráli, ale hlavně druhý poločas byl odrazový můstek na Příbram, tam musíme prostě vyhrát,“ dodává Trmal


Článek je přiřazen k hráči: Matouš Trmal.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
neděle, 14. 7. 2019 22:03
> všechna videa
FANSHOP
Tričko polo Nike černo-modré

Tričko polo Nike černo-modré
790 Kč

Trenýrky Nike bílé

Trenýrky Nike bílé
360 a 440 Kč

Teplaková souprava

Teplaková souprava
1190 a 1490 Kč

Polštář FCS

Polštář FCS
365 Kč

Vak na boty Slovácko

Vak na boty Slovácko
250 Kč

Placka Slovácko modrá

Placka Slovácko modrá
30 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Petržela: Je to krásný start do soutěže včera, 11:31
Petržela: Je to krásný start do soutěže

VIDEO: Tiskovka po zápase na Spartě neděle, 14. 7. 2019 22:08
VIDEO: Tiskovka po zápase na Spartě

Slovácko veze tři body ze Sparty neděle, 14. 7. 2019 21:01
Slovácko veze tři body ze Sparty

Milan Petržela před zápasem na Spartě pátek, 12. 7. 2019 14:07
Milan Petržela před zápasem na Spartě

Další termíny prodeje permanentek středa, 10. 7. 2019 13:30
Další termíny prodeje permanentek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace