Diviš: Musíme domácího prostředí využít

pátek, 21. 2. 2014 14:18
Slovácko čeká doma Jablonec
jablonec210912.jpg

Již zítra vyběhnou hráči Slovácka k prvnímu ligovému zápasu roku 2014. Na stadionu v Uherském Hradišti čeká Slovácko od 17:00 hod. utkání s Jabloncem.

Jedním z hráčů, který velmi dobře zná prostředí jabloneckého fotbalu, je Jiří Valenta, který v Jablonci hrával, ale do sobotního utkání zasáhnout nemůže kvůli čtyřem žlutým kartám.

„Na utkání jsem se těšil už na podzim a před posledním zápasem jsem si říkal, že hlavně nesmím dostat žlutou kartu, protože jsem měl již tři. Bohužel jsem v Jihlavě viděl čtvrtou žlutou, a tak musím utkání sledovat pouze z tribuny. Klukům však budu držet palce a věřím, že vstup do jarní části sezony se nám vydaří,“ říká záložník Jiří Valenta.

Naopak přímo na hřišti bude v permanenci útočník Libor Došek, který rovněž touží po jarních bodech.

„Starty do jara Slovácku dlouhodobě nevycházejí, proto to chceme změnit. Liga je velmi vyrovnaná a body prostě potřebujeme. Chceme s Jabloncem uspět, ale není to jenom o tomto jednom zápase. Čekají nás další těžké zápasy, ve kterých budeme muset bodovat. Ten s Jabloncem je takovým prvním krůčkem ke klidnému startu,“ říká vytáhlý útočník, který byl nejlepším střelcem zimní přípravy.

„Nějaké branky mi tam spadly a určitě bych se nezlobil, kdyby to pokračovalo i se startem jara. Důležité pro nás však budou body a je jedno jestli dám branku já nebo kdokoliv jiný,“ dodává Došek.

Jedinou novou tváří ve Slovácku je Jaroslav Diviš, který přišel ze slovenské Senice a čeká ho premiéra před domácím publikem.

„Uvidíme jak to trenér postaví a jestli se objevím v základní sestavě. Samozřejmě bych hrát chtěl a na zápas se velmi těším,“ říká Diviš, který se v přípravě s mužstvem sehrával na pravé straně zálohy.

„Chvíli mně trvalo než jsem se s mužstvem sžil, ale na jaro jsem připraven a doufám, že nám to celému mužstvu půjde. Zápas s Jabloncem je na úvod určitě velmi kvalitní prověrka, protože Jablonec má velmi silné mužstvo. My však hrajeme doma a musíme domácího prostředí využít,“ dodává Diviš.


Článek je přiřazen k hráči: Jaroslav Diviš.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pátek, 4. 1. 2019 11:08
> všechna videa
FANSHOP
Šála Jsem modrobílý

Šála Jsem modrobílý
350 Kč

Mikina Nike tmavě modrá

Mikina Nike tmavě modrá
1190 a 1590 Kč

Minidres

Minidres
180 Kč

Tričko Slovácko vavřín

Tričko Slovácko vavřín
390 Kč

Šála Slovácké peklo

Šála Slovácké peklo
350 Kč

Batoh Nike černý

Batoh Nike černý
790 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Na jarní část soutěže se připravuje i Juniorka včera, 16:01
Na jarní část soutěže se připravuje i Juniorka

Jaroslav Diviš přichází na hostování včera, 09:34
Jaroslav Diviš přichází na hostování

Haris Harba trénuje s ligovým týmem úterý, 15. 1. 2019 14:00
Haris Harba trénuje s ligovým týmem

Kordula: Pokračujeme v klubové koncepci úterý, 15. 1. 2019 10:27
Kordula: Pokračujeme v klubové koncepci

Šmarda: Kluci se vydali na sto procent pondělí, 14. 1. 2019 13:22
Šmarda: Kluci se vydali na sto procent

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace