Diviš: Musíme domácího prostředí využít

pátek, 21. 2. 2014 14:18
Slovácko čeká doma Jablonec
jablonec210912.jpg

Již zítra vyběhnou hráči Slovácka k prvnímu ligovému zápasu roku 2014. Na stadionu v Uherském Hradišti čeká Slovácko od 17:00 hod. utkání s Jabloncem.

Jedním z hráčů, který velmi dobře zná prostředí jabloneckého fotbalu, je Jiří Valenta, který v Jablonci hrával, ale do sobotního utkání zasáhnout nemůže kvůli čtyřem žlutým kartám.

„Na utkání jsem se těšil už na podzim a před posledním zápasem jsem si říkal, že hlavně nesmím dostat žlutou kartu, protože jsem měl již tři. Bohužel jsem v Jihlavě viděl čtvrtou žlutou, a tak musím utkání sledovat pouze z tribuny. Klukům však budu držet palce a věřím, že vstup do jarní části sezony se nám vydaří,“ říká záložník Jiří Valenta.

Naopak přímo na hřišti bude v permanenci útočník Libor Došek, který rovněž touží po jarních bodech.

„Starty do jara Slovácku dlouhodobě nevycházejí, proto to chceme změnit. Liga je velmi vyrovnaná a body prostě potřebujeme. Chceme s Jabloncem uspět, ale není to jenom o tomto jednom zápase. Čekají nás další těžké zápasy, ve kterých budeme muset bodovat. Ten s Jabloncem je takovým prvním krůčkem ke klidnému startu,“ říká vytáhlý útočník, který byl nejlepším střelcem zimní přípravy.

„Nějaké branky mi tam spadly a určitě bych se nezlobil, kdyby to pokračovalo i se startem jara. Důležité pro nás však budou body a je jedno jestli dám branku já nebo kdokoliv jiný,“ dodává Došek.

Jedinou novou tváří ve Slovácku je Jaroslav Diviš, který přišel ze slovenské Senice a čeká ho premiéra před domácím publikem.

„Uvidíme jak to trenér postaví a jestli se objevím v základní sestavě. Samozřejmě bych hrát chtěl a na zápas se velmi těším,“ říká Diviš, který se v přípravě s mužstvem sehrával na pravé straně zálohy.

„Chvíli mně trvalo než jsem se s mužstvem sžil, ale na jaro jsem připraven a doufám, že nám to celému mužstvu půjde. Zápas s Jabloncem je na úvod určitě velmi kvalitní prověrka, protože Jablonec má velmi silné mužstvo. My však hrajeme doma a musíme domácího prostředí využít,“ dodává Diviš.


Článek je přiřazen k hráči: Jaroslav Diviš.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
sobota, 17. 3. 2018 18:03
> všechna videa
FANSHOP
Kulich Slovácko

Kulich Slovácko
290 Kč

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní

Tričko Jeden kraj - jeden klub folklórní
290 a 390 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Batoh Nike černý

Batoh Nike černý
790 Kč

Dres replika modrý

Dres replika modrý
790 Kč

Dres replika folklórní

Dres replika folklórní
890 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Ve středu se Suchovem a do Síně slávy před 30 minutami
Ve středu se Suchovem a do Síně slávy

U17: Dorost Slovácka veze výhru z Ostravy před 5 hodinami
U17: Dorost Slovácka veze výhru z Ostravy

U19: Těsná prohra v Ostravě před 5 hodinami
U19: Těsná prohra v Ostravě

Juniorka jede z Ostravy s prázdnou včera, 17:51
Juniorka jede z Ostravy s prázdnou

Navrátil: Na výsledky soupeřů se neohlížím včera, 11:41
Navrátil: Na výsledky soupeřů se neohlížím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace