Diviš: Musíme domácího prostředí využít

pátek, 21.02.2014 14:18
Slovácko čeká doma Jablonec
jablonec210912.jpg

Již zítra vyběhnou hráči Slovácka k prvnímu ligovému zápasu roku 2014. Na stadionu v Uherském Hradišti čeká Slovácko od 17:00 hod. utkání s Jabloncem.

Jedním z hráčů, který velmi dobře zná prostředí jabloneckého fotbalu, je Jiří Valenta, který v Jablonci hrával, ale do sobotního utkání zasáhnout nemůže kvůli čtyřem žlutým kartám.

„Na utkání jsem se těšil už na podzim a před posledním zápasem jsem si říkal, že hlavně nesmím dostat žlutou kartu, protože jsem měl již tři. Bohužel jsem v Jihlavě viděl čtvrtou žlutou, a tak musím utkání sledovat pouze z tribuny. Klukům však budu držet palce a věřím, že vstup do jarní části sezony se nám vydaří,“ říká záložník Jiří Valenta.

Naopak přímo na hřišti bude v permanenci útočník Libor Došek, který rovněž touží po jarních bodech.

„Starty do jara Slovácku dlouhodobě nevycházejí, proto to chceme změnit. Liga je velmi vyrovnaná a body prostě potřebujeme. Chceme s Jabloncem uspět, ale není to jenom o tomto jednom zápase. Čekají nás další těžké zápasy, ve kterých budeme muset bodovat. Ten s Jabloncem je takovým prvním krůčkem ke klidnému startu,“ říká vytáhlý útočník, který byl nejlepším střelcem zimní přípravy.

„Nějaké branky mi tam spadly a určitě bych se nezlobil, kdyby to pokračovalo i se startem jara. Důležité pro nás však budou body a je jedno jestli dám branku já nebo kdokoliv jiný,“ dodává Došek.

Jedinou novou tváří ve Slovácku je Jaroslav Diviš, který přišel ze slovenské Senice a čeká ho premiéra před domácím publikem.

„Uvidíme jak to trenér postaví a jestli se objevím v základní sestavě. Samozřejmě bych hrát chtěl a na zápas se velmi těším,“ říká Diviš, který se v přípravě s mužstvem sehrával na pravé straně zálohy.

„Chvíli mně trvalo než jsem se s mužstvem sžil, ale na jaro jsem připraven a doufám, že nám to celému mužstvu půjde. Zápas s Jabloncem je na úvod určitě velmi kvalitní prověrka, protože Jablonec má velmi silné mužstvo. My však hrajeme doma a musíme domácího prostředí využít,“ dodává Diviš.


Článek je přiřazen k hráči: Jaroslav Diviš.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
TVSlovácko
pátek, 16.04.2021 10:29
> všechna videa
FANSHOP
Tréninkové triko Puma Slovácko černé

Tréninkové triko Puma Slovácko černé
790 Kč

Tričko Slovácko Navy

Tričko Slovácko Navy
290 a 390 Kč

Tričko grafitti bílé

Tričko grafitti bílé
290 a 390 Kč

Sklenice na víno

Sklenice na víno
139 Kč

Klíčenka Slovácko černá kůže

Klíčenka Slovácko černá kůže
99 Kč

Tričko grafitti tmavě modré

Tričko grafitti tmavě modré
290 a 390 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Nedělní zápas žen živě na TV Slovácko včera, 14:15
Nedělní zápas žen živě na TV Slovácko

Stanislav Hofmann před zápasem s ACS včera, 12:00
Stanislav Hofmann před zápasem s ACS

TVS: Michal Kadlec před zápasem na Spartě pátek, 16.04.2021 15:42
TVS: Michal Kadlec před zápasem na Spartě

Slovácko získalo Klubovou akademii FAČR čtvrtek, 15.04.2021 16:00
Slovácko získalo Klubovou akademii FAČR

Podpořte NF KRTEK a získejte dres Sadílka středa, 14.04.2021 10:22
Podpořte NF KRTEK a získejte dres Sadílka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace