Diviš: Musíme domácího prostředí využít

pátek, 21. 2. 2014 14:18
Slovácko čeká doma Jablonec
jablonec210912.jpg

Již zítra vyběhnou hráči Slovácka k prvnímu ligovému zápasu roku 2014. Na stadionu v Uherském Hradišti čeká Slovácko od 17:00 hod. utkání s Jabloncem.

Jedním z hráčů, který velmi dobře zná prostředí jabloneckého fotbalu, je Jiří Valenta, který v Jablonci hrával, ale do sobotního utkání zasáhnout nemůže kvůli čtyřem žlutým kartám.

„Na utkání jsem se těšil už na podzim a před posledním zápasem jsem si říkal, že hlavně nesmím dostat žlutou kartu, protože jsem měl již tři. Bohužel jsem v Jihlavě viděl čtvrtou žlutou, a tak musím utkání sledovat pouze z tribuny. Klukům však budu držet palce a věřím, že vstup do jarní části sezony se nám vydaří,“ říká záložník Jiří Valenta.

Naopak přímo na hřišti bude v permanenci útočník Libor Došek, který rovněž touží po jarních bodech.

„Starty do jara Slovácku dlouhodobě nevycházejí, proto to chceme změnit. Liga je velmi vyrovnaná a body prostě potřebujeme. Chceme s Jabloncem uspět, ale není to jenom o tomto jednom zápase. Čekají nás další těžké zápasy, ve kterých budeme muset bodovat. Ten s Jabloncem je takovým prvním krůčkem ke klidnému startu,“ říká vytáhlý útočník, který byl nejlepším střelcem zimní přípravy.

„Nějaké branky mi tam spadly a určitě bych se nezlobil, kdyby to pokračovalo i se startem jara. Důležité pro nás však budou body a je jedno jestli dám branku já nebo kdokoliv jiný,“ dodává Došek.

Jedinou novou tváří ve Slovácku je Jaroslav Diviš, který přišel ze slovenské Senice a čeká ho premiéra před domácím publikem.

„Uvidíme jak to trenér postaví a jestli se objevím v základní sestavě. Samozřejmě bych hrát chtěl a na zápas se velmi těším,“ říká Diviš, který se v přípravě s mužstvem sehrával na pravé straně zálohy.

„Chvíli mně trvalo než jsem se s mužstvem sžil, ale na jaro jsem připraven a doufám, že nám to celému mužstvu půjde. Zápas s Jabloncem je na úvod určitě velmi kvalitní prověrka, protože Jablonec má velmi silné mužstvo. My však hrajeme doma a musíme domácího prostředí využít,“ dodává Diviš.


Článek je přiřazen k hráči: Jaroslav Diviš.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google+ Send email Print article
Reklama
TVSlovácko
středa, 10. 10. 2018 20:50
> všechna videa
FANSHOP
Bermudy tmavě modré

Bermudy tmavě modré
450 Kč

Otvírák

Otvírák
40 Kč

Placatka

Placatka
290 Kč

Bunda Nike světle modrá

Bunda Nike světle modrá
1390 Kč

Kšiltovka Nike bílá

Kšiltovka Nike bílá
390 a 490 Kč

Tričko se znakem bílé

Tričko se znakem bílé
250 a 350 Kč

předchozí další
> další suvenýry
Články
Změny na sportovním úseku A-týmu včera, 15:36
Změny na sportovním úseku A-týmu

U19 a U17: Starší dorost veze výhru ze Slavie včera, 08:46
U19 a U17: Starší dorost veze výhru ze Slavie

U18 a U16: Osmnáctka zdolala Prostějov 6:1 včera, 08:10
U18 a U16: Osmnáctka zdolala Prostějov 6:1

Navrátil: Makali jsme a trénovali koncovku pondělí, 15. 10. 2018 09:45
Navrátil: Makali jsme a trénovali koncovku

Kopeme za fotbal - utkání se Starou Vsí čtvrtek, 11. 10. 2018 08:10
Kopeme za fotbal - utkání se Starou Vsí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace