U19“ – Slovácko vybojovalo bod v Teplicích.

Ve 30. kole 1. dorostenecké ligy sehráli hráči 1.FCS  utkání v Teplicích.

30. kolo1.DL

FK Teplice - 1.FC SLOVÁCKO  2:2

Do utkání vstoupili lépe domácí hráči, kteří dobře kombinovali a tlačili se před branku hostujícího celku. Slovácko lacině ztrácelo míče v samém začátku postupného útoku, a tím se dostalo pod trvalejší tlak Teplic. Ten vyvrcholil v 32. min. první brankou utkání 1:0.

Do druhé půle vstoupili opět lépe domácí. Po standardní situaci zvýšili již ve 49. min. na 2:0. Slovácko se však postupem času zlepšovalo. Začalo dobře kombinovat a hrozit zejména z pravé strany. Odtud se zrodilo snížení stavu skóre, kdy Kübl přesně přihrál na Hašu, který s přehledem zakončil – 1:2. Hostujícím tým branka povzbudila. Slovácko se začalo lépe pohybovat a tlačilo se před branku domácích. V 80. Minutě si na centr Kübla naskočil Haša a vyrovnal skóre na konečných 2:2.

Branky: Haša 2.

Sestava: Vejmola – Břečka, Křivánek, Pilka (Groulík), Řepka – Zůbek (Fojtášek), Lipoti, Banasik, Machač (Tesař), Prajza (Kübl) – Haša

Trenéři: Jan Kameník, Stanislav Vajčner

V následujícím utkání zajíždí dorostenci Slovácka v úterý na utkání do Jihlavy.