Dorost zdolal Znojmo

úterý, 25. 10. 2011 15:18

U17: 1 FC Slovácko-Znojmo 8:0 (5:0)

Ve 12 kole se proti našim hráčům představil soupeř ze Znojma. Vstup do utkání byl z naší strany špatný, byli jsme hodně nepřesní a chvíli trvalo,než jsme se dostali do tempa. I přesto jsme se dostali v úvodu do vedení kdy se prosadil ve 3 minutě Janečka. Od 20 minuty se naše hra zlepšila a po zbytek zápasu už jsme hru ovládli a s chutí jsme si zastříleli. Do poločasu jsme vsítili ještě čtyři branky, kdy se o ně podělili Slaný, Rusňák, Ouroda a znovu Janečka. Ve druhém poločasu jsme víceméně hráli na půlce soupeře a o další branky se postarali Ouroda, Holík a Janečka. Nakonec naše mužstvo zvítězilo nad Znojmem 8:0.

Branky:3. 39. 72. Janečka, 26. Slaný, 30. Rusňák, 37. 47. Ouroda a 54. Holík
Sestava: Kohoutek - Palička, Bucala, Kozubík (Novotný), Rusňák-Slaný, Holík, Ťok, Michna (Zmrzlík) - Janečka, Ouroda
Trenéři:Němčický,Chudárek

V dalším utkání zajíždí naši hráči do Hodonína.

U16: 1.FC Slovácko: 1.SC Znojmo 5:1 /4:0/
Od první minuty Slovácko vyvinulo velký tlak na branku hostí a byla jen otázka času kdy se dokáže brankově prosadit. Kombinační hrou hlavně po krajích hřiště se dostávali do slibných příležitostí a do konce prvního poločasu zápas prakticky rozhodli.

Druhá půle ani zdaleka nebyla již tak kvalitní. Slovácko sice tlačilo, ale vše bylo zdlouhavé, přibyla spousta nepřesných přihrávek, šancí na branku logicky ubylo, kvalita hry se vytratila. Hosté se tak osmělili a po přihrávce jednoho z domácích hráčů zaslouženě vstřelili jednu branku.

Branky: 4. a 62. Vinkler, 12. a 24. Galuška, 38 Sadílek
Sestava:Nemrava – Martinka (50. Skočík), Ohnutek, Síleš, Petrucha – Skřivan, Machalík (41. Kryl), Sadílek, Vinkler – Minář (50Hruška), Galuška (41. Zajíc)